Candiace Dillard mendon se Beyoncé po merr stil nga Karen Huger

Klea

Candiace Dillard mendon se Beyoncé po merr stil nga Karen Huger

Candiace Dillard Bassett beson Beyonce mund të jetë duke marrë këshilla të modës nga The Real Housewives of Potomac’s Grande Dame, Karen Huger.

“OK, kështu që Beyoncé, nëse jeni duke parë, ne nuk jemi të çmendur nëse po kanalizonit Karen Huger,” tha Candiace për Page Six kohët e fundit. “Dëshiroj që ju të dini se kur ju pashë në Grammy të ulur me fustanin tuaj perëndimor Louis Vuitton – ishte shumë e lezetshme – pashë Karen Huger”, tha Candiace, duke iu drejtuar drejtpërdrejt Queen Bey-t, ndërsa vuri në dukje flokët e saj bjonde platin që janë të ngjashëm me Modeli i flokëve të Karen.

Që nga fundjava e Grammy-t, Beyoncé ka shfaqur pamje të ndryshme vendase dhe të frymëzuara nga perëndimi, duke përfshirë kapele kauboj, në përgatitje për albumin e saj të ri country që do të publikohet më 29 mars. Kënga e saj kryesore, Texas Hold ‘Em, së fundi u rendit në vendin e parë në Billboard Hot 100.

A është Beyonce një fanse e Real Housewives?

Lidhur me pamjen Grammy të Beyonce-s, Candiace tha se “e pëlqente atë”, ndërsa iu referua veshjes si “Karen platini”.

“Beyoncé, nëse po shikoni Housewives … A ju kujtohet sezoni im i parë?” ajo tha. “Sezoni 3, ne ishim në Francë dhe Ashley iu referua Karen si një ‘Tina Knowles e thyer’.”

Këngëtarja e “Drive Back” vazhdoi, “Kështu që mendoj se kjo ishte ndoshta prezantimi i familjes Knowles-Carter. Ndoshta Beyoncé, si, veshët e saj u ngritën atëherë.”

Ylli i realitetit vuri në dukje linjën e Beyonce-s në këngën e saj Formation të vitit 2016, “I rrotulloj ata që urrejnë”, duke vënë në dukje këngën e paharrueshme të Kenia Moore, Real Housewives of Atlanta, “Twirl!”

Bey gjithashtu me sa duket i bëri Kenias një thirrje tjetër pas performancës së saj në Super Bowl në vitin 2013. Kur shtypi e kapi atë, Kelly Rowland dhe Michelle Williams në prapaskenë për të pyetur për performancën e saj, interpretuesja fituese e çmimit 32 herë Grammy tha se ishte “Gone with the Wind fantastike”.

Real Housewives of Potomac vazhdon në Bravo, të dielave në orën 8/7c.