Candiace Dillard hedh hije në Gizelle, linjën e veshjeve Ashley

Klea

Candiace Dillard hedh hije në Gizelle, linjën e veshjeve Ashley

Në sezonin 8 të Amvisat e vërteta të Potomacfashionistas që aspirojnë Gizelle Bryant dhe Ashley Darby prezantoi një linjë sportive të quajtur GnA. Gjatë gjithë sezonit, ata kanë shprehur dëshirën e tyre për të revolucionarizuar botën e sportit duke prezantuar pajisje sportive me shkëlqim dhe seksi. Shqyrtimet janë në, dhe Candiace Dillard Bassett nuk është duke blerë atë që po shesin.

Në RHOP, Gizelle tha se linja do të ishte si një kryqëzim midis Savage x Fenty dhe Lululemon. Deri më tani, artikujt që janë të disponueshëm në uebsajtin e tyre nuk i përshtaten vërtet asaj zhurme. Candiace kohët e fundit bisedoi me Page Six për linjën e re të modës së bashkë-yllit të saj dhe ajo kishte disa fjalë të zgjedhura për dy stilistet. Pas këtij rishikimi, Ashley mund të ketë nevojë të rezervojë një takim tjetër me trajnerin e saj të besimit.

Candiace komenton linjën e veshjeve të Gizelle dhe Ashley, GnA

Sipas Candiace, ne do të shohim një prezantim të modës nga GnA më vonë këtë sezon. Candiace ishte në ndërtesë dhe ajo ngacmoi atë që mund të prisnim nga linja e veshjeve. Ajo tha se ishte “shumë e guximshme” e dyshes që të dilnin me një linjë veshjesh në radhë të parë. Është e sigurt të thuhet se ajo nuk e kishte menduar këtë në një mënyrë të mirë.

[It’s] me imagjinatë krijuese, “tha Candiace për linjën e veshjeve, duke buzëqeshur. “Dhe i guximshëm.”

Kur fliste me median, Candiace vazhdoi ta quante prezantimin e modës GnA “shumë, shumë kreativ”, i cili tingëllon si shumë larg nga çorapet e ekuipazhit dhe bluzat e bardha të disponueshme aktualisht në faqen e internetit. Duket sikur GnA mund të marrë një shënim nga Shereé Whitfield dhe SHE by Shereé duke prezantuar një linjë veshjesh në një sfilatë mode me pjesë që nuk do të jenë kurrë në shitje.

Sido që të jetë, rishikimi i Candiace na bën të etur për të parë se çfarë GnA ka rezervuar për ne. Gizelle dhe Ashley u zotuan se do të zgjidhnin një gamë të gjerë problemesh me linjën e tyre të re. Në një intervistë rrëfimi, Gizelle tha se ajo dhe Ashley po kërkonin “të rregullonin të gjithë djersën e kërpudhave”. Le të shohim nëse ata mund t’i qëndrojnë atij premtimi.

Sezoni 8 i The Real Housewives of Potomac vazhdon të dielave mbrëma në Bravo në 8/7c.