Candiace Dillard Bassett shpjegon dramën me Drew Sidora

Klea

Candiace Dillard Bassett shpjegon dramën me Drew Sidora

The Real Housewives of Potomac Sezoni 8 paraqiti një dramë të papritur që përfshin një Amvise të vërteta të Atlantës yll. Candiace Dillard Bassett trajtoi përçarjen e çuditshme me Drew Sidora në ribashkim.

Shikuesit mund të kujtojnë në Sezonin 8, Episodin 2 kur Candiace u takua me menaxherin e saj për të diskutuar datat e turneut të ardhshëm. Për një shfaqje të ardhshme në Çikago, Nye e përjashtoi Drew si një “mysafire speciale” të mundshme, duke pasur parasysh statusin e saj si vendase në Çikago.

“Nuk mendoj se duhet të bëj diçka më shumë muzikore me të [Drew],” u përgjigj Candiace. “E shita Çikagon. Unë thjesht po them, nuk kam nevojë për Drew ose ndonjë person të rëndësishëm për të sjellë prapanicë në sedilje. Më falni, jam i lodhur.” Dhur. Pra, çfarë ishte marrëveshja me këtë?

Candiace shpjegon se si ajo bën biznes

Sipas Bravo, në ribashkimin e sezonit 8 të RHOP, Andy Cohen e pyeti Candiace se çfarë ndodhi mes saj dhe Drew. “Unë bëj biznes në një mënyrë të caktuar,” tha Candiace, “dhe kur dua të bëj biznes me dikë që një mik e njeh, shkoj së pari te miku. Dhe kjo nuk u bë. Pra, më la një shije të çuditshme në gojë.”

Andy u përgjigj duke kanalizuar Taylor Swift, duke thënë, “Kjo është ajo për të cilën është Bad Blood”. Një Candiace e habitur pyeti: “A është ajo për çfarë bëhet fjalë?” Tifozët mund të kujtojnë se Candiace dhe Drew bashkëpunuan në vitin 2023 me publikimin e “Affirmations Pt. II.” Kënga ripërziente versionin origjinal të Candiace të “Affirmations”.

Më 25 mars, ne raportuam se Candiace do të largohej nga Real Housewives of Potomac pas gjashtë sezonesh. Ndërkohë, statusi i aktorëve të sezonit 16 të RHOA është disi në ajër. Nëse Drew do të kthehet apo jo, duhet të shihet ende.

Ribashkimi i Real Housewives të Potomac Sezonit 8 përfundon të dielën, 14 Prill, në 8/7 në Bravo ndërsa The Real Housewives of Atlanta po transmetohet në Peacock.