Candiace Dillard Bassett 'Konfiduar' në Andy Cohen

Klea

Candiace Dillard Bassett 'Konfiduar' në Andy Cohen

Çdo fans i The Real Housewives of Potomac do ta dijë këtë Andy Cohen dhe Candiace Dillard Bassett kanë pasur një marrëdhënie të vështirë në të kaluarën. Megjithatë, personazhi i Bravo zbuloi se Candy Pants i kishte besuar atij për shtatzëninë e saj përpara se lajmi të bëhej publik.

“Javë e madhe për Bravo News,” tha Andy në emisionin e tij, Andy Cohen Live të SiriusXM. “[I’m] shumë e lumtur për lajmin e shtatzënisë së Candiace. … Kur folëm për largimin e saj nga shfaqja, ajo tregoi se ishte shtatzënë, dhe unë isha shumë e emocionuar dhe thjesht mendoj se është shumë mirë. Është e mrekullueshme. Jam shumë i lumtur për ta. Kjo eshte e mrekullueshme.”

Në rast se e kishit humbur, Candiace tregoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, Chris Bassett, ishin të ngazëllyer për të mirëpritur paketën e tyre të gëzimit në botë. Përveç ndarjes se ajo është rreth “13 javë”, ylli i realitetit tha se është e emocionuar për t'u bashkuar me Mom Club. “Është një hapësirë ​​në të cilën kam parë nga jashtë; shumica e miqve të mi … kanë fëmijë. Unë kam ndihmuar në ngritjen dhe ndërrimin e pelenave,” tha ajo. “Pra, do të jetë thjesht kënaqësi të jesh pjesë e atij komuniteti dhe … të rritesh si anëtar tani.”

Kë do të shohim gjatë sezonit 9 të The Real Housewives of Potomac?

Nëse shpresonit të shihnit udhëtimin e shtatzënisë së Candiace gjatë sezonit të ardhshëm të RHOP, do të kishit më shumë fat të kontrollonit Instagramin e saj. Veterinarja e Bravo njoftoi planet e saj për t'u larguar nga seriali menjëherë përpara ribashkimit me tre pjesë.

“Ndërsa nis një kapitull të ri pas gjashtë vitesh të jashtëzakonshme me [Bravo]Unë jam i mbushur me mirënjohje për miqësitë e pasura … dhe momentet e introspeksionit që kanë përcaktuar këtë udhëtim, “tha Candiace. Ajo vazhdoi, “Me një vorbull mundësish dhe përgjegjësish të reja në pjatën time, kam vendosur të bëj një pushim nga RHOP.”

Candiace nuk është e vetmja fytyrë e njohur që largohet, megjithatë. Robyn Dixon, e cila iu bashkua Bravoverse gjatë sezonit të parë të shfaqjes, ndau gjithashtu lajmin se ajo u “shkarkua” nga ekskluziviteti në fillim të kësaj jave.

“Po, nuk do të kthehem për sezonin e 9-të [RHOP]”, tha ajo në podkastin e saj, Reasonably Shady. “Rrjeti nuk më ftoi të kthehem. Më pushuan, për mungesë fjalësh më të mira. Unë nuk do të sheqer-pallto [it] dhe thuaj, 'Oh … kjo është një pushim' ose diçka e ngjashme [that]. Ky është një vendim i rrjetit.”

Ne jemi ende duke pritur për të parë se çfarë vendos rrjeti për yjet e Robyn dhe Candiace. Megjithatë, fjala në rrugën e Gizelle Bryant është se të sapolindurit Nneka Ihim iu dha edhe një rrëshqitje rozë.

A do të thotë kjo se ka hapësirë ​​për Charisse Jackson Jordan në përzierje, tani?

Transmeto The Housewives Real of Potomac në Peacock.