Camille Grammer

Klea

Camille Grammer QËNDON Caroline Manzo mbi padinë për sulm seksual kundër Bravo!

Camille Grammer QËNDON Caroline Manzo mbi padinë për sulm seksual kundër Bravo!

Camille Grammer beson se ajo Real Housewives Ultimate Girls Trip bashkë-yll, Caroline Manzo’s akuzat kundër Brandi Glanville janë mbi krye.

Brandi Glanville

Muajin e kaluar, Amvise të vërteta të Nju Xhersit alum ngriti një padi kundër Bravo, Peacock dhe kompanisë së prodhimit, Shed Media, pasi akuzoi Glanville të sulmit seksual gjatë xhirimeve të sezonit të katërt të “Amvise të vërteta: Udhëtimi i fundit për vajzat” në Marok. Sezoni nuk është transmetuar ende në Peacock, dhe shumica besojnë se shikuesit nuk do ta shohin kurrë udhëtimin pas skandalit.

Brandi Glanville

Gramatikë peshonte nën një postim në Instagram të shpërndarë nga llogaria e fansave, All About the Real Housewives.

“Ne të gjithë mendojmë Karolina ka shkuar shumë larg me këtë padi”, shkruan alumi “Real Housewives of Beverly Hills”.

“Unë nuk isha në banjë kur ndodhi e ashtuquajtura ngjarja e supozuar,” pohoi ajo.

DETAJET GRAFIKE: Brandi Glanville u përpoq të bënte R*pe Caroline Manzo dhe e mbajti atë kundër vullnetit të saj

55-vjeçari shtoi: “Ajo që pashë ishte dy zonjat duke qeshur dhe duke u marrë vesh”.

Camille Grammer

Karolina pretenduar se Brandi e puthi pa pëlqimin e saj, “më pas vazhdoi të hipte Manzo në divan, duke mbajtur Manzo poshtë me trupin e saj, të shtrënguar me forcë e Manzos faqet bashkohen dhe futi gjuhën e saj brenda e Manzos gojën, ndërsa e gungë”, thuhet në dokumentet e gjykatës.

Brandi Glanville

Karolina, 62, pohoi se incidenti shkaktoi “kujtime të fjetura dhe të tmerrshme” të abuzimit seksual që ajo përjetoi si një fëmijë 7-vjeçar. Karolina gjithashtu pretendoi se Brandi “e detyroi vaginën e saj” në shpinë gjatë një ndërveprimi tjetër.

Caroline Manzo

Karolina shtoi se producentët nuk u tërhoqën pasi ajo u largua herët nga Maroku, pasi ajo u filmua rrugës për në aeroport në një përpjekje të dukshme për të mbledhur “më shumë ‘dramë’ për të rritur vlerësimet e tyre”.

Brandi Glanville

Padia e saj pretendonte – “Të pandehurit, duke përfshirë Bravo, përdorin rregullisht filmin e Real Housewives me alkool, i bëjnë ata të dehen rëndë dhe më pas i drejtojnë, inkurajojnë dhe/ose i lejojnë ata të ngacmojnë seksualisht anëtarët e tjerë të kastit sepse kjo është e mirë për vlerësimet.”

Brandi Glanville

Padia pretendonte – “Caroline Manzo është viktimë e atyre veprimeve të dëmshme.”

Glanville mohoi të gjitha akuzat për keqbërje dhe madje pretendoi se ajo ishte “e vendosur” për të krijuar një histori të RHUGT. ne mars, Glanville pretendoi se edhe ajo edhe Manzo ishin “shumë të dehur” në momentin e ngjarjes.

Brandi Glanville

Përfaqësuesi i saj i tha Page Six në një deklaratë – “Gjatë xhirimeve, Brandi ndoqi atë që producentët kërkuan prej saj dhe nuk pati asnjë sulm seksual. Ajo është e pafajshme për këto akuza absurde që kanë rënduar mbi shëndetin e saj mendor dhe fizik për shumë kohë pa asnjë fjalë mbështetje nga Peacock, Shed [Media] ose Bravo.”

Caroline Manzo

Përfaqësuesi tha: “Kjo tregim i dhimbshëm duket i pafund dhe duhet të ndalet. Ajo po kërkon të ecë përpara dhe lart dhe të kthejë jetën e saj.”

Glanville, Grammer, dhe ylli i tyre RHUGT, Parqet Phaedra, të gjithë i kanë bërë thirrje rrjetit për të transmetuar sezonin, në mënyrë që fansat të gjykojnë vetë.

Caroline Manzo

Më 4 nëntor, Parqet Fedra, 50, i mbrojtur Glanville në BravoCon 2023 në një intervistë me Us Weekly. A

“Absulutisht asgje [happened],” “Shtëpiake e vërtetë e Atlantës” shap tha për gazetën kur u pyet për incidentin e supozuar. “Pra, le të rrotullojmë kasetat! Unë isha atje dhe zemër, isha esëll. Esëll, esëll. Unë me të vërtetë nuk pi, kështu që i pashë të gjitha.”