Camille Grammer ngacmon Skenën e Patransmetuar RHOBH

Klea

Camille Grammer ngacmon Skenën e Patransmetuar RHOBH

Camille Grammer asnjëherë nuk është shmangur nga trazimi i tenxheres. Këtë herë, i pari Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli mori në shënjestër Kyle Richards dhe Mauricio Umansky ndarje e njohur.

Pavarësisht se ka qenë jashtë shfaqjes për vite tani, Camille është shfaqur aty-këtu në kamera. Veçanërisht kur një sezon është veçanërisht i mërzitshëm. Këtë herë, ishte në festën vjetore të White Party të Kyle, ku Camille pretendon se të dy kishin një bisedë të filmuar që nuk arriti të transmetohej.

Në faqen e saj në Instagram, Camille ka postuar disa foto të saj duke shijuar festën. Më pas ajo ndau çajin shumë të vogël që kishte nga ngjarja. “Kam filmuar më shumë sesa është shfaqur këtë sezon. Kam filmuar një skenë duke u kapur me Kyle në shtëpinë e saj. Vetëm unë dhe ajo dhe po Mauricio ishim aty. Ne folëm për shumë gjëra, por nuk u transmetua kurrë. Oh mirë. Ky është show biz”, ka shkruar ajo.

Për të theksuar ndjenjat e saj për këtë çështje, Camille përdori një fytyrë të buzëqeshur dhe emoji duke qarë duke qeshur. Ajo gjithashtu shtoi: “Isha e lumtur që kisha vajzën dhe burrin me vete. Ishte një vend më i madh se jeta, më mungojnë festat më intime në shtëpi. Kjo festë ishte mbresëlënëse. Ne bëmë qejf!”

Fansat ishin në të dhe e shprehën atë ndjenjë në komente. “Do të kisha dashur të shihja më shumë kohë para ekranit me ju gjithashtu,” tha një përdorues. Një tjetër shtoi: “Unë pyesja veten nëse keni qëlluar më shumë sesa është transmetuar!” I njëjti fans më pas vuri në dukje se ky sezon i RHOBH nuk ishte “sezoni i tyre më i mirë”. Ata përfunduan, “Kur ishe në Camille, ishte shumë më argëtuese dhe interesante! Më pëlqeu të shihja shtëpitë tuaja të bukura dhe ngjarjet e bamirësisë.

Partia e Bardhë duhet të vazhdojë

Zgjedhja e Kyle për të vazhduar traditën e saj shumëvjeçare të Partisë së Bardhë mes ndarjes me Mo mund të ketë habitur disa. Sidomos duke pasur parasysh se si këtë sezon, Kyle ka qenë e sinqertë me shokët dhe fansat për stilin e saj të jetesës më të tonifikuar. Kyle ka marrë përsipër të stërvitet çdo ditë, duke mos pirë apo qëndruar deri vonë.

Është një largim nga jeta e partisë Real Housewife që ne e dimë se e njohim dhe shokët e saj të aktorit kanë shprehur vazhdimisht shqetësimin se nga vjen ndryshimi i papritur. Pjesa më e madhe e këtyre spekulimeve kanë çuar menjëherë te këngëtari i kantri, Morgan Wade, me të cilin Kyle ka pasur një miqësi shumë komode.

Sa i përket Camille-s, ajo duket se është e lumtur që i bën sërish duart pis. Ajo shkroi në X, “Kam qenë vetëm mysafir këtë sezon por pata një shpërthim. Kam parë një dramë intensive dhe shumë të qeshura në një mbrëmje.”

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 i Ribashkimit Pjesa 1 do të transmetohet më 28 shkurt në orën 8/7c në Bravo.