Camille Grammer kritikon Dorit Kemsley-n 'e mërzitshme dhe e stërlodhur'

Klea

Camille Grammer kritikon Dorit Kemsley-n ‘e mërzitshme dhe e stërlodhur’

miq, Camille Donatacci Grammer Meyer 007 është kthyer dhe ajo po vjen e nxehtë. Kur Real Housewives of Beverly Hills është duke luftuar, ata ose thërrasin Brandi Glanville ose Camille. Meqenëse pjata e Brandit aktualisht është e rënduar nga polemika, Camille mori telefonin.

Disa shikues të RHOBH nuk e pëlqejnë vërtet Camille, por ajo fitoi disa fansa pas sezonit të saj të parë. Cammy ishte aleati i vetëm i Lisa Vanderpump në sezonin 9 dhe ajo luftoi kundër grupit që ne ende po përpiqemi ta harrojmë, hashtag puppygate.

Ndërsa Camille nuk është më anëtare e kastit, ajo po shfaqet për sezonin 13. Duket se Teddi Mellencamp aktualisht është i sigurt nga zemërimi i saj, por shoku i vjetër Dorit Kemsley mund t’ju duhet të zbehet dhe të mbulohet. Kjo është ajo që ndodh kur thërrisni dikë në një darkë dhe Camille 007 nuk e harron kurrë.

Por a është ajo gabim?

Bravo është i zënë me promovimin e sezonit të ardhshëm të RHOBH edhe pse shumë po i japin vëmendje. Në Instagram, rrjeti postoi një klip ku shfaqej situata elegante e Dorit me erën me Jamie Lee Curtis. Supozohet të jetë qesharake me anëtarët e saj të kastit që ndërpresin Doritin duke goditur tingujt e erës.

Pavarësisht se shumë njerëz e shijonin mbështjellësin dhe prisnin me padurim sezonin, Camille nuk ishte e mërzitur. Në seksionin e komenteve, ajo shkroi: “E mërzitshme dhe e stërlodhur”. Në mbrojtje të Dorit, ajo nuk ka asgjë tjetër për të. Nuk është se ata mund të filmojnë një promo rreth prishjeve në shtëpi.

Dorit dhe Camille kanë pasur një marrëdhënie të tensionuar, por Camille nuk ishte saktësisht e gabuar. Disa fansa janë zhgënjyer me mungesën e historisë së Dorit dhe duke mos i shtuar në të vërtetë shfaqjes më shumë sesa një shprehje kurioze.

Ne nuk e kemi parë Camille që nga sezoni 10 dhe duket se ajo është gati të shkojë. Ajo u shfaq në darkën famëkeqe të Kyle Richards me barërat e këqija. Të ftuarit përfshinin Denise Richards dhe besoj se edhe Teddi ishte aty. Me sa duket, e vetmja gjë që i mungonte asaj mbrëmjeje ishte një psikik i dehur me prirje për cigaret elektronike.

Camille është gati, a jeni gati?

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 jep premierë më 25 tetor në orën 20:00 ET në Bravo.