Camille Grammer i përgjigjet thashethemeve që RHUGT mund të paraqitet

Klea

Camille Grammer i përgjigjet thashethemeve që RHUGT mund të paraqitet

Si sezoni 4 i Real Housewives Ultimate Girls Trip ishte duke filmuar, doli lajmi për një incident shqetësues mes Brandi Glanville dhe Caroline Manzo. Brandi dyshohet se “preku [Caroline’s] zonën e gjoksit dhe zonën vaginale” mbi rrobat e saj, si dhe duke e shtyrë “gjuhën poshtë [Caroline’s] fyt.”

Brandi u dërgua në shtëpi dhe Caroline vendosi të largohej nga seria. Një hetim ka nisur nga Shed Media. Peacock vendosi të shkëmbejë RHUGT: Marocco me serinë RHONY: Legacy. Pra, Sezoni 5 (Trashëgimia) do të transmetohej në dhjetor.

Disa burime kanë raportuar se Bravo mund të vendosë të tërheqë RHUGT: Maroku përgjithmonë. Ose mund të mos jenë. Dhe RHONY Legacy mund të jetë gjithashtu në telashe, falë Ramona Singer. “Udhëtimi i fundit i vajzave” Maroku ndoshta nuk do të transmetohet kurrë, dhe tani ata po mendojnë për tavolinën”[RHONY] Trashëgimia’ gjithashtu”, tha një burim. Tani një nga yjet e sezonit 4, Camille Grammerdo të doja një fjalë.

Camille Grammer dëshiron që sezoni 4 i RHUGT të transmetohet

Camille ndau ndjenjat e saj nën rrëfimin e Page Six në Twitter për fatin e sezonit. “Çfarë turpi. Është një [reality] shfaqje. Pashë disa klipe. Është shumë qesharake”, ka komentuar Camille.

Pastaj, Camille vazhdoi të fuste dy cent. “Nuk pashë asgjë aq të çmendur gjatë xhirimeve që nuk e kam parë më parë gjatë viteve”, shkroi Camille në Twitter. Dhe sigurisht, edhe fansat e Bravo e vlerësuan situatën e çrregullt dhe shqetësuese. “Kaq e padrejtë. Thjesht merrni pamjet nga Caroline. Unë jam i sigurt se ajo ishte e mërzitshme për të filluar, “tha një fans në Twitter. “Ne ishim shumë të emocionuar që ju pamë djema,” shkroi një përdorues tjetër.

A duhet të vendosin fansat nëse duan të shikojnë RHUGT: Marocco?

Lajmin e ka postuar edhe llogaria e fansave Queens of Bravo. Tifozët e apasionuar ndanë emocionet e tyre se ndoshta nuk e panë kurrë sezonin 4. “Trego të gjitha. Ne të rriturit,” komentoi një përdorues.

“Ne kemi nevojë për këtë, transmetojeni JU LUTEM”, ka shkruar një tjetër fanse. “Mjerisht mendoj se ky do të jetë fati i UGT-së së tyre. Uh, – tha një ndjekës.

Kasti përfshinte ish-zonjat legjendare Vicki Gunvalson, Gretchen Rossi, Eva Marcille, Phaedra Parks dhe Alex McCord.

Nuk e di se cila është përgjigjja në lidhje me RHUGT: Marok. Ndoshta ata mund ta ndërpresin atë incident nga shfaqja? Apo filmoni përsëri dhe riprodhoni për Brandi dhe Caroline? Kasti ishte fantastik dhe shpresoj t’i shoh përsëri këto zonja në televizorin tim … disi.