Camille Grammer ende dëshiron që RHUGT Maroku të transmetohet

Klea

Camille Grammer ende dëshiron që RHUGT Maroku të transmetohet

Me çdo ditë që kalon, gjasat për të Real Housewives Ultimate Girls Trip në Marok duke parë dritën e ditës bëhet gjithnjë e më e hollë. Peacock i ka duart e lidhura falë pretendimeve të Caroline Manzo-s për sulm ndaj Brandi Glanville, dhe ka filluar të duket sikur ata fluturuan me Alex McCord deri në Marok pa asnjë arsye. Është një turp dhe shoku i tyre i aktorit Camille Grammer nuk ka frikë ta pranojë këtë.

Shkëndija e shpresës së Camille

Ish-ylli i Real Housewives of Beverly Hills duket se po mban shpresa për sezonin e pafat RHUGT. Kohët e fundit, ajo i tha Page Six se shpreson se do ta shohim akoma. Ajo mendon se grupet më të larta në NBCUniversal thjesht duhet të transmetojnë shfaqjen. Padia qofte mallkuar.

“Unë mendoj se duhet të transmetohet,” pranoi Camille. “Dua ta shohin të gjithë. Ishte një sezon i mrekullueshëm.”

Komentet e Camille vijnë mes titujve të rinj që rrethojnë akuzat e RHUGT. Në dokumentet e reja të gjykatës, Caroline zbuloi pretendime më specifike për sjelljen e Brandi. Alum Real Housewives of New Jersey ndau një përshkrim grafik të asaj që ajo pretendon se ka ndodhur gjatë xhirimeve në Marok.

“Kur Glanville po më sulmonte seksualisht në divan, ajo po më fërkonte vaginën e saj. Producentët thjesht shikuan dhe vazhduan të xhironin, “tha Caroline në një deklaratë nën betim. “Ata e panë që isha në ankth dhe megjithatë vazhduan të filmonin.”

Përveç Camille, Alex, Brandi dhe Caroline, kasti i Morroco-s përbëhej gjithashtu nga yjet e të gjitha yjeve të Real Housewives, Eva Marcille, Vicki Gunvalson, Phaedra Parks dhe Gretchen Rossi. Me kaq shumë lojtarë të rëndë në një kast, Camille tha se do të ishte “turp” nëse sezoni nuk do të transmetohej.

“A kishte dramë? Sigurisht, por nuk ishte e gjitha për dramën,” kujton Camille. “Ka kaq shumë të qeshura dhe shaka përreth dhe gjëra të tilla. Dhe vajzat tallin, duke qenë gra.”

Camille nuk është e vetmja shtëpiake që mendon se emisioni duhet të transmetohet ende. Edhe Fedra ka qëndruar pranë Brandit mes dramës ligjore. Ajo i telefonoi BS për të gjithë çështjen, por gjithçka është aq e çrregullt sa është e vështirë të imagjinohet se rrjeti dëshiron ta prekë ndonjëherë. Ose, mbase nuk është tepër vonë që producentët thjesht të modifikojnë gjithë këtë gjë.