Kyle Richards

Klea

Çaji i sezonit të 14-të të 'RHOBH': Kyle Richards FIKOHET në Dorit gjatë një lufte të ashpër dhe Sutton ka një shpërthim emocional!

Çaji i sezonit të 14-të të 'RHOBH': Kyle Richards FIKOHET në Dorit gjatë një lufte të ashpër dhe Sutton ka një shpërthim emocional!

Prodhimi i sezonit 14 të Amvisat e vërteta të Beverly Hills është në ndikim të plotë – dhe rrjedhjet po shërbejnë një tenxhere me çaj në avull si Kyle Richards lëshoi ​​furinë në Dorit Kemsley gjatë një sherri të nxehtë së fundmi, ndërsa Sutton Stracke pësoi një shpërthim emocional.

Kyle Richards

Gjatë një ngjarjeje të fundit GLAAD të kapur për sezonin e ardhshëm 14 të Amvisat e vërteta të Beverly Hills, Sutton Stracke shfaqi shenja të një shpërthimi emocional.

Sutton Stracke

Në mes të xhirimeve të hershme, Sutton52-vjeçari u kap në kamera në një moment trazirash të dukshme emocionale. Skena u shpalos me kolegët e saj të kastit – Erika Jayne52, Bozoma Shën Gjon47, Kyle Richards55, Garcelle Beauvais57, Jennifer Tilly65, dhe Dorit Kemsley47 – duke e rrethuar, dëshmitarë të dramës që po shpaloset.

Sutton Stracke

Më 10 qershor, një llogari në Instagram kushtuar RHOBH entuziastët postuan një fragment nga incidenti, i dokumentuar fillimisht nga POSSE. Titulli lë të kuptohet për trazira të mundshme, duke thënë: “Duket sikur po shpaloset një trazirë”.

Shtypni luajtjen më poshtë.

Përveç Sutton's agjitacion i dukshëm ndaj anëtarëve të tjerë të kastit, ajo u pa duke marrë pjesë në një kërcim përkrah tyre ndërsa Erika Jayne doli në skenë. Me mungesën e zërit në pamje, të dallosh natyrën e saktë të situatës bëhet sfiduese – duke na lënë të spekulojmë nëse Sutton po mbante zemërim ose thjesht shprehte sjelljen e saj të zakonshme me shpirt.

Sutton Stracke

Në një moment tjetër të kapur nga e njëjta takim i gjallë në tryezë, Kyle Richards shihet duke lëshuar një përrua fjalësh mbi Dorit Kemsley në atë që mund të përshkruhet vetëm si një shkëmbim stuhishëm. Kyle's gjestet janë po aq mbresëlënëse sa fjalët e saj, me duar që fluturojnë dhe me sy të depërtuar Dorit. Ndërsa rrushi gumëzhinte, e Dorit mandati në sezonin 14 varej në mënyrë të pasigurt për shkak të hezitimit të saj në zbulimin e shtresave të mbuluara të dramës së saj martesore.

Kyle Richards

Megjithatë, pëshpëritjet tani sugjerojnë një fytyrë volte – Dorit me sa duket ka hequr dorë nga frenimet e saj dhe po i thërret me paturpësi të gjithëve për mashtrimet e tyre, me një fokus veçanërisht të mprehtë te shoqja e saj dikur në gji, Kyle Richards. Ironia pikon e trashë si melasa: Kyle, gjithashtu, u gjend në pikëpyetje të ultimatumit të produksionit kur nuk pranoi të sqarohej për lidhjen e saj lezbike me Morgan Uejd.

Dorit Kemsley

Kyle Richards55, dhe Morgan Uejd29 vjeç, formoi shpejt një lidhje të pathyeshme pas ndezjes së shkëndijave në shkurt 2022. Lidhja e tyre fillestare u shpalos kur aktorja e shndërruar në yll të realitetit u fut e Morganit DM në Instagram, duke shprehur sa thellë rezononte me të muzika e artistes “Run”.

Kyle Richards

Gjatë ribashkimit të sezonit 13, Kyle diskutoi me ngurrim për thashethemet që qarkullonin rreth marrëdhënies së saj me këngëtarin e vendit. Morgan Uejd. Andy Cohen nuk la fjalë pa lëvizur, duke pyetur drejtpërdrejt 55-vjeçaren për natyrën e përfshirjes së saj me 29-vjeçaren. Morgan.

Kyle Richards

Po bashkohesh me kastin për sezonin 14 Bozoma “Boz” Shën Gjonnjë figurë e shquar biznesi e njohur për rolin e saj në të kaluarën si Shefe Marketingu në Netflix, është vendosur të zbukurojë ekranet e shikuesve si shtesa më e re e kastit.

Bozoma Shën Gjon

Duke shtuar një shtresë tjetër emocioni në sezonin 14, i nominuar për Oscar Jennifer Tillye vlerësuar për nominimin e saj për aktoren më të mirë në rol dytësor për “Bullets Over Broadway”, do të dekorojë RHOBH skenë krahas, Bozoma.

Jennifer Tilly

Tifozët vëzhguan me kujdes e Xheniferit shoqëri e ngushtë me Sutton Stracke në sezonin e mëparshëm, dhe tani, në një kthesë të lezetshme të ngjarjeve, Sezoni 14 mirëpret Jennifer në grup si një mike e kastit.