Caitlyn Jenner

Klea

Caitlyn Jenner pretendon se Kim Kardashian orkestroi strategjikisht ngritjen e saj në famë që nga dita e parë!

Caitlyn Jenner pretendon se Kim Kardashian orkestroi strategjikisht ngritjen e saj në famë që nga dita e parë!

Caitlyn Jenner derdhen brenda çajit për ish-njerkën e saj, e Kim Kardashian Rritja e “llogaritur” e famës në një dokumentar të ardhshëm.

Kim Kardashian

“Kimberly e llogaritur që në fillim, ‘Si të bëhem e famshme?’”, tregon 73-vjeçari në një trailer për “Shtëpia e Kardashian” lëshuar të enjten.

Miku i familjes, Joe Francis, spekulon këtë e Kim-it Shiriti seksual i vitit 2000 me ish të dashurin Ray J ishte “një mjet për një qëllim”.

“Ishte për të krijuar një polemikë,” vëren themeluesi i “Girls Gone Wild”.

Kim Kardashian

Një rrëfyese femër e paidentifikuar thotë se matriarku i klanit, Kris Jenner, 67, donte të “bëhej më shumë se thjesht një shtëpiake”, siç shton një zë tjetër i padukshëm, “Ata shkatërruan botën!”

Kardashian-Jenner familja nuk kishte kontroll editorial mbi “Shtëpia e Kardashian” ndryshe nga reality show-t e grupit, “Keeping Up With the Kardashians” e E! dhe “The Kardashians” e Hulu.

“Isha i lumtur që mora pjesë në procesin e intervistës për të ndarë anën time, e cila tregon forcën, ndikimin dhe aftësinë që ka familja ime për të tërhequr vëmendjen e botës dhe për ta mbajtur atë gjatë viteve.” Caitlyn thuhet përmes një deklarate.

Caitlyn Jenner

Ajo shtoi – “Jam jashtëzakonisht krenare për të gjithë fëmijët dhe njerkat e mi.

Caitlyn, i cili ishte i martuar me Kris për 23 vjet, ka qenë i sinqertë për të përvojë brenda Kardashian klan që nga divorci i saj në 2014 nga mamaja 67-vjeçare.

Caitlyn Jenner

Caitlyn zbuloi se Kim, 42-vjeç, luftoi për të jetuar me ish-ish-in e tanishëm, Kanye West, 47 vjeç, pasi shpërndarja publike e reperit u bë titujt kryesorë vitin e kaluar.

Kimberly ka kaluar shumë me djemtë me të cilët ka qenë, veçanërisht Kanye”, tha ajo gjatë një paraqitjeje në “The Pivot Podcast”.

Kim Kardashian

Ylli i “I am Cait” pranoi në vitin 2019 se nuk kishte folur me ish-njerkën e saj. Khloe Kardashian, në pesë vjet. Caitlyn dhe Khloe u përplasën gjatë tranzicionit gjinor të olimpistit në 2015.

“Kam kaluar nëpër çdo fëmijë dhe Khloé për disa arsye ishte i mërzitur për diçka gjatë gjithë këtij procesi. Kanë kaluar pesë apo gjashtë vjet dhe unë me të vërtetë nuk kam folur me të që atëherë.” Caitlyn tha në “Unë jam një njeri i famshëm… Më largo nga këtu.”

Kris Jenner

Ish-atletja shtoi: «Ishim shumë afër; E kam rritur që në moshën 5-vjeçare. Unë me të vërtetë nuk e di se cilat janë problemet e saj.”

Shtëpia e Kardashian do të shfaqet premierë në Mbretërinë e Bashkuar më 8 tetor në Sky Documentaries dhe shërbimin e transmetimit Now.