Caitlyn Jenner ndez 'tensionin familjar' pas pranimit të bombës

Klea

Caitlyn Jenner ndez ‘tensionin familjar’ pas pranimit të bombës

Caitlyn Jenner’s Marrëdhënia me familjen e saj dyshohet se ka shkuar keq e më keq. Ndërsa promovonte dokumentarë të Shtëpisë së Kardashian, ajo la disa informacione për ish-bashkëshorten e saj, Kris Jenner.

Caitlyn tregoi se ishte transgjinore në vitin 2015. Çifti më vonë u divorcua. Në kujtimet e saj, Sekretet e jetës sime, Caitlyn pohoi se Kris ishte e vetëdijshme se i pëlqente të vishte veshje grash. Kris këmbënguli se ishte e tronditur nga njoftimi.

Pas librit, marrëdhënia e Caitlyn me njerkët e saj, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian dhe Robert Kardashian u zvogëlua. Kris dhe Caitlyn gjithashtu kanë dy vajza, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner. Por tani familja është mërzitur sërish me të.

Me vjen keq… Caitlyn ka disa

Gjatë një turneu shtypi për dokumentarët e rinj, Caitlyn foli për marrëdhënien e saj me Kris. “Jam shumë më afër krahut të Jenner-it, por Kris, nuk kam më kontakte me të. Është disi e trishtueshme sepse kemi kaluar shumë”, tha ajo.

Një burim i brendshëm i tha TMZ se Caitlyn ishte penduar që foli. Deklaratat e saj shkaktuan tension në familje. Edhe Kylie dhe Kendall janë në anën e mamasë së tyre.

Familja nuk ishte pro pjesëmarrjes së Caitlyn në projektin House of Kardashians. Caitlyn u kompensua për punën e saj. Ajo ndjeu se mund ta mbronte familjen në dokumentarë. Caitlyn, e cila nuk është pjesë e The Kardashians në Hulu, mendon se nuk duhet të ketë një “urdhër gaga”.

Tani që Caitlyn ka ndezur dramë brenda familjes, ajo është penduar që komentoi për marrëdhënien e saj me Kris. Ajo ishte “jashtëzakonisht e penduar” për transmetimin e rrobave të ndotura të familjes. Burimi shtoi se fituesi i medaljes së artë olimpike vetëm “po fliste të vërtetën”. Pra, duket se projekti i saj i radhës po ndreq përçarjen në familjen e saj.

House Of Kardashian do të transmetohet në Sky Documentaries më 8 tetor. Ndërkohë, The Kardashians transmetohet të enjten në Hulu.