Burri i Porshës ofron shpërblim për 'pranimet' që ka mashtruar

Klea

Burri i Porshës ofron shpërblim për 'pranimet' që ka mashtruar

Nëse po kërkoni të bëni një 100,000 dollarë të lehtë, Porsha Williams' së shpejti ish-burri, Simon Guobadia, ka një ofertë për ju. Gjithçka që duhet të bëni është të provoni se ai ishte i pabesë ndaj gruas së tij. Është vetëm e fundit në një betejë gjithnjë e më të bezdisshme divorci midis Simon dhe yllit të Real Housewives of Atlanta.

Gjashtë shifra për rrëmbim

Simon hyri në Instagram për të njoftuar një shpërblim në para për të provuar se ai mashtroi Porsha. Ai e shkroi njoftimin në një kartë të zezë me një font të bardhë. Ky është shablloni zyrtar i Instagramit për dikë që do të thotë biznes.

“Kam rritur shpërblimin në para për çdo faturë të besueshme të mashtrimit tim ndaj çdo bashkëshorti nga 14/6/2019 deri më 22/2/2024. Shpërblimi ka ndryshuar nga 50,000 dollarë në 100,000 dollarë”, shkroi Simon. “Sfidoni të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë…”

Nëse e keni ndjekur nga afër këtë divorc, atëherë mund të mbani mend se në dosjen origjinale të divorcit nuk përmendet pabesia. Megjithatë, Porsha më vonë akuzoi Simonin se kishte pritur gra të rastësishme në shtëpinë e tyre në disa raste. Ajo tha se kjo e bëri të ndihej e pasigurt deri në pikën që iu desh të sillte me vete një roje sigurie të armatosur pas ndarjes së tyre.

Ndërkohë, Simoni ka mohuar çdo keqbërje në çdo hap të rrugës. Në dokumentet e gjykatës, ai akuzoi Porshën për shfaqjen e një sjelljeje gjithnjë e më “të çrregullt”. Madje, ai kishte bërë që dadoja e fëmijëve të tij të regjistrohej dhe të lavdëronte karakterin e tij, ndërkohë që e bënte Porsha të duket si letra e egër në marrëdhënie.

Ndërsa ne nuk dimë asnjë informacion për gratë e rastësishme me të cilat Simon dyshohet se ka qenë në shoqëri, kjo duket si një mundësi e artë për ta që të dalin përpara. Nëse ka 100,000 dollarë në linjë, çdokush mund të fillojë të shfaqet me akuza për mashtrim. Këto janë shumë para për t'u varur – veçanërisht për një burrë që thuhet se ka probleme me paratë dhe komplikime imigrimi.

Shikoni sezonet e mëparshme të Real Housewives of Atlanta duke transmetuar aktualisht në Peacock.