Burri i Christine Quinn 'Shitet Sunset' Arrestohet dy herë në 24 orë për dhunë në familje

Klea

Burri i Christine Quinn ‘Shitet Sunset’ Arrestohet dy herë në 24 orë për dhunë në familje

Burri i Christine Quinn ‘Shitet Sunset’ Arrestohet dy herë në 24 orë për dhunë në familje

Christine Quinn’s burri, Christian Richard, u gjend sërish në telashe me ligjin teksa policët e arrestuan për herë të dytë të mërkurën. Kjo vjen pas arrestimit të tij të mëparshëm për dhunë në familje. Page Six e ka konfirmuar këtë informacion.

Sipas të dhënave të tij të burgosur, i krishterë u arrestua për kundërvajtje për shkelje të masës së ndalimit duke u kthyer në banesën e tyre të përbashkët, pavarësisht mandatit ligjor ndaj tij.

Pasi kaloi kohë në paraburgim, ai u lirua me detyrim të enjten në mëngjes. Gjyqi i tij është caktuar për 11 prill.

Fotot ekskluzive të siguruara nga Page Six paraqesin një fuoristradë policie të vendosur jashtë rezidencës së ish. Shitet Sunset shap Kristina. Menjëherë pas kësaj, një oficer policie doli nga automjeti dhe vazhdoi në rrugën private që të çon në pronë.

Në fillim të kësaj jave, Page Six dha lajmin se i krishterë u arrestua pasditen e së martës, i veshur vetëm me rroba banjo dhe pa këpucë, pas një mosmarrëveshjeje në familje.

Sipas një zyrtari për informim publik, “I dyshuari i ka hedhur viktimës një çantë me një shishe qelqi, e ka humbur viktimën por ka goditur fëmijën e viktimës, duke i shkaktuar lëndime”.

“Fëmija u pa nga mjekët, por nuk u transportua në spital”, raportoi fillimisht një burim.

Megjithatë, një i brendshëm i veçantë na e zbuloi këtë Kristina35 vjeçe, e ka çuar në spital viktimën e konfirmuar djalin e saj 2 vjeç.

“Christine doli nga shtëpia dhe hipi në ambulancë me djalin e saj,” ndau burimi i brendshëm.

i krishterë45, i njohur ligjërisht si Christian Dumontetu lirua të mërkurën pasi postoi një garanci prej 30,000 dollarësh, sipas të dhënave të të burgosurve.

Paraqitja e tij në gjykatë është caktuar më 10 prill 2024.

Sipas të dhënave të të burgosurve, i krishterë i njohur juridikisht edhe si Christian Dumontetu lirua të mërkurën pas postimit të një obligacioni prej 30,000 dollarësh.

Paraqitja e tij në gjykatë është caktuar për 10 prill 2024.

Në të njëjtën ditë, prania e policisë u përshkallëzua kur autoritetet u mblodhën në banesën e çiftit për të kryer një “kontroll godine”, një procedurë e kryer shpesh për të vlerësuar nëse ka një kërcënim aktiv në ambientet.

Sipas burimeve, kërkime të tilla kryhen zakonisht në përgjigje të shqetësimeve të ngritura nga individë për të garantuar sigurinë e vendndodhjes. Megjithatë, u zbulua ekskluzivisht për Page Six se Kristina nuk e ka iniciuar këtë thirrje.

Zyrtari për informim publik na konfirmoi se hetimi i tyre nuk gjeti “asnjë problem”, në e Kristinës vendbanimi.

Christine Quinn

Kristinai cili u largua nga seriali i njohur i pasurive të paluajtshme Shitet Sunset në vitin 2022, tregoi gjerësisht marrëdhënien e saj me i krishterë në emision, veçanërisht duke shfaqur dasmën e tyre ekstravagante.

Pas daljes së saj nga Shitet Sunset, Kristina dhe i krishterë u futën së bashku në industrinë e pasurive të paluajtshme, duke krijuar firmën e tyre të quajtur Real Open. Veçanërisht, kompania trajton transaksionet duke përdorur bitcoin.