Burri i Annemarie shkon pas Garcelle Beauvais dhe Crystal

Klea

Burri i Annemarie shkon pas Garcelle Beauvais dhe Crystal

Annemarie Wiley's burri, Marcellus Wileymori të shtëna në Garcelle Beauvais dhe Kristal Kung Minkoff nga Real Housewives of Beverly Hills.

Në një postim të gjatë për X, i njohur më parë si Twitter, atleti sulmoi bashkë-yjet e gruas së tij për përpjekjen për ta “policuar atë politikisht”.

“Crystal e di mirë që gruaja ime nuk është një mbështetëse e Trump. Por, edhe sikur të ishte ajo, kush dreqin jeni ju që e policoni politikisht?” ka shkruar ai në internet. “Crystal gjithashtu e di se gomari i saj sinjalizues i virtytit nuk duhet të thotë fjalën “N*gg@“ në video (një fjalë që nuk e di [sic] edhe përdorim), por ajo ka! Më keq, ajo dyfishohet memecja duke i nënkuptuar gruas sime se për kë duhet të votojë pasi është e zezë! #CrystalBiden.”

Marcellus thotë se është i lumtur që Annemarie u pushua nga RHOBH…

Marcellus vazhdoi sharjet e tij, duke përplasur Garcelle në proces. “[She] e vë CON në konfuze, “shkroi ai. “[Garcelle] vepron pro të zezakëve, por vazhdon të urrejë gratë e zeza në një përpjekje të dëshpëruar për të qëndruar 'Fancy' në një shfaqje me No Blacks!” (Fancy është personazhi Garcelle i luajtur në The Jamie Foxx Show.)

Annemarie njoftoi largimin e saj nga seriali Bravo në mars 2024. Pas një sezoni të vështirë grindjesh me Sutton Stracke dhe Crystal, Housewife për një sezon mori lajmin se nuk do të kthehej për një xhiro tjetër rreth pistës. “Sapo mora fjalë…që nuk do të kthehem në The Real Housewives of Beverly Hills. Të thuash se jam e zhgënjyer është një nënvlerësim”, ka shkruar ajo në Instagram.

Për Marcellus, ai nuk mund të ishte më i emocionuar për shkarkimin e gruas së tij. Në fund të fundit, ajo është një “tetë e fortë” nga 10. (Nëse e dini … e dini).

“Le të jemi të vërtetë…gruaja ime nuk ishte e mirë me Housewives,” vazhdoi ai në internet. “Personalisht, më vjen mirë që ajo është jashtë shfaqjes; ajo ishte një gjendje e tmerrshme. Të gjithë e pamë dhe ishte e qartë pse. Është e pamundur të dish vërtet se sa FAKE duhet të jesh për të qenë në të vërtetë një shtëpiake e vërtetë.”

Pavarësisht thashethemeve rreth shkarkimit të Annemarie, një burim i tha Reality Tea se nuk ka “asnjë të vërtetë” për këto pretendime. Dorit Kemsley, e cila mund të kthehet ose jo për sezonin e ardhshëm, zbuloi se është e trishtuar nga largimi i Annemarie. Megjithatë, ajo është e sigurt se ish-bashkëylli i saj “do të vazhdojë të bëjë gjëra të mëdha”.

Transmeto The Real Housewives of Beverly Hills në Peacock.