Burrat që do të dëshironim në një udhëtim të vërtetë për djemtë e amvise

Klea

Burrat që do të dëshironim në një udhëtim të vërtetë për djemtë e amvise

Ndonjëherë, bashkëshortët e Amvise të vërteta rezultojnë të jenë yjet e ekskluzivitetit. Prej vitesh, kamerat e Bravo janë fokusuar në dramën mes femrave, duke përfshirë grindjet, lotët dhe pushimet e makthit. Por perlë e vërtetë që ka qenë disi befasuese është se si disa nga bashkëshortët kanë krijuar miqësi të ngushta dhe kanë dalë në qendër të vëmendjes. Imagjinoni, Aruba, 2025, burrat më të mirë nga më të mirët mblidhen të gjithë së bashku për udhëtimin më të mirë të djemve, plot fuçi, puro dhe shumë brinjë dashamirës.

Joe Gorga

Numri një në këtë listë është Joe Gorga, dhe le të jemi të sinqertë, disa nga kolegët e tij të vëllait do t’i bashkohen gjithashtu në këtë arratisje tropikale. Joe, kur ai nuk është duke u grindur me motrën e tij, Teresa Giudice është një mashtrues. Ai di si ta lëshojë dhe të shijojë një moment. Një moment që ai është zakonisht duke shkaktuar, por unë largohem. Joe është ai lloj i veçantë i shokut të Jersey-t, i cili di vetëm se si t’i thyejë topat pa kaluar kufirin.

Do të isha shumë i interesuar gjithashtu se çfarë mund të sillte Joe i dehur në tryezë. Shikuesit e kanë parë tashmë atë të suvatuar dhe duke hyrë në një derë me ekran, kështu që vë bast se do të merrnim shumë momente të pakëndshme prej tij. Unë do ta bëja Xhoin udhëheqësin e grupit dhe do ta bëja atë të organizonte McMansion, dhomat dhe ushqimin.

Frank Catania

Joe nuk do të ishte asgjë pa partnerin e tij në krim dhe shokun e tij nga Jersey, Frank Catania. Ish-bodybuilderi di edhe të kalojë mirë. Frank shton një sasi të jashtëzakonshme emocionesh, gjë që nuk shihet shpesh me bashkëshortët e shtëpisë. Babai i dy fëmijëve është i lumtur të tregojë pse familja do të thotë gjithçka për të dhe nuk ka shumë turp të derdhë një ose dy lot. Jo se duam të qajmë në pushime. Megjithatë, Frank është fejuar rishtas, dhe udhëtimi i fundit i djemve mund të jetë justifikimi i përsosur për një festë beqarie! Fansat madje mund të prisnin ta shihnin Frankun duke dhënë një shfaqje kërcimi gjysmë pro pas suksesit të tij në BravoCon. Joe dhe Frank do të ishin gjithashtu të shkëlqyeshëm për të bërë shaka të padëmshme me djemtë e tjerë, gjë që është pikërisht ajo që i nevojitet spin-off-it.

Simon Van Kempen

Ky bashkëshort nuk është djali më i lehtë për t’u përballur, por kjo është arsyeja pse Simon Van Kempen do të ishte një shtesë e përsosur për ishullin e frikshëm. Koha e Simonit gjatë Real Housewives të Nju Jorkut tregoi se ai ishte më se i lumtur të kalonte kufirin me disa nga gratë dhe mund të argumentohej se do të ishte po aq polarizues për burrat. Simoni, ashtu si Xhoi, është i përkushtuar ndaj gruas së tij dhe kjo mund të jetë themeli i një miqësie të mirë.

Todd Tuker

Edhe pse Todd Tucker nuk është zgjedhja numër një e draftit të Mama Joyce, ai është për udhëtimin tonë të fundit të djemve. Todd do të ishte një pasuri e madhe dhe do të ishte përgjegjës për planifikimin e një prej ditëve. Atij i pëlqen të ndihmojë me të gjitha idetë e Kandi Burruss dhe do të jetë lehtësisht në gjendje të organizojë një natë djemsh, duke përfshirë striptistë dhe biftek. Babai i tre fëmijëve mund të ulet duarkryq dhe të vlerësojë situatën, por do të ishte një bashkëshort i mrekullueshëm për rrëfimtarët.

Terry Dubrow

Me poshtë, Terry Dubrow është një nga bashkëshortët më të mirë të Real Housewives për shkak të çiltërsisë dhe aftësisë së tij për të pretenduar se i jep një mallkim për problemet e gruas së tij. Edhe me personalitetin e tij dashamirës, ​​Terry ka disa të meta që do të ishin perfekte mes burrave të tjerë. Ai nuk ka frikë të qëndrojë për atë që beson, dhe edhe pse kirurgu plastik ndonjëherë duket i paprekshëm, ai do të ishte një shtesë e shkëlqyer për udhëtimin e çdo djali dhe ndoshta do të kishte disa lidhje me restorantet me yje Michelin.

John Barlow

Më duhet më shumë kohë para ekranit me John Barlow! Burri i rilindjes së ditëve moderne ka për qëllim ta bëjë gruan e tij, Lisa Barlow, të shkëlqejë. Sjellja e butë e Gjonit do të ishte e jashtëzakonshme mes një grupi kafshësh festive. Sinqerisht, John është burri që të gjithë do të donim ta kishim. Kush nuk do një kampion në këndin tuaj? Koha me djemtë e tjerë me siguri do ta lejonte Gjonin të hapej, dhe unë jam i gatshëm të vë bast se ai mund të jetë një kafshë totale e partisë. Dua të them, ai e kaloi misionin e tij në Las Vegas. Pra, ai di një ose dy gjëra për të lënë të lirë.