Dorit Kemsley

Klea

Burimet mohojnë uljen e 'RHOBH' të Dorit Kemsley, konfirmojnë se PK është ende në shtëpinë martesore!

Burimet mohojnë uljen 'RHOBH' të Dorit Kemsley, konfirmojnë se PK është ende në shtëpinë martesore!

Ndryshe nga thashethemet e fundit, burimet e konfirmojnë këtë Dorit Kemsley nuk po përballet me një ulje në Amvisat e vërteta të Beverly Hillsdhe burri i saj, PKnuk është larguar nga shtëpia e tyre martesore.

Dorit Kemsley

pretendon raporti Dorit Kemsley po detyrohet të tregojë se çfarë po ndodh në martesën e saj të vështirë me të Paul “PK” Kemsleyose do të përballeni me uljen e sezonit të 14-të, sipas Daily Mail.

Raporti pretendonte se Dorit, 47, do të duhet të dorëzojë diamantin e saj nëse refuzon të derdhë çaj për dramën martesore që po shkon prapa skenave.

Dorit Kemsley

Një burim i tha gazetës se gjërat mes PK dhe Dorit janë shumë më keq se sa ajo la të kuptohet më parë, si PK supozohet se po jeton vetëm në hotelin Beverly Hills. Insajderi pretendoi se prodhuesit e kanë informuar Dorit se ajo do të jetë një “shoqe” e kastit tre-epizodi, nëse nuk e fshin pisllëkun e martesës së saj në vështirësi.

“Ajo dëshiron të jetë një anëtare me kohë të plotë në kast, por nuk dëshiron të shpjegojë se është në pushim me PK dhe ai është larguar përkohësisht nga shtëpia”, tha burimi. “Ajo me të vërtetë nuk dëshiron të shihet si një nënë beqare në Beverly Hills, sepse kur të etiketojnë se nuk je i ftuar në aq shumë festa, humbisni miqtë, jeni një person i brendshëm”.

Dorit Kemsley

Informatori e pretendoi këtë Dorit hezitoi të ndahej zyrtarisht nga i shoqi, për shkak të lidhjeve të tij me të famshmit.

“Ai ka shumë miq të famshëm dhe tërheqës, kështu që ajo nuk dëshiron ta humbasë atë në fund të ditës,” pohoi burimi i brendshëm. “Dhe nuk ka të bëjë vetëm me pushtetin. Ajo gjithashtu nuk dëshiron që bota ta dijë se ajo dështoi në martesën e saj. Dhe fëmijët nuk e dinë vërtet se janë në një pushim, ata mendojnë se babi sapo ka marrë pak kohë nga shtëpia për biznes. Ajo shqetësohet për fëmijët.”

Dorit Kemsley

Dorit dhe PK u martuan në vitin 2015 dhe ndajnë së bashku dy fëmijë, djalin, Jagger, 10 vjeç dhe vajzën 8-vjeçare, Phoenix.

“A bëhet ajo një 'shoqe' dhe përpiqet të riparojë martesën e saj në fshehtësi? Ose ajo derdh fasulet për pushimin e saj me të PK dhe të ekspozojë të gjitha detajet e shëmtuara dhe të marrë një pjesë më të madhe në emisionin e saj?” mendoi burimi. “Ajo e do PK kështu që është shumë e vështirë për të. Ajo dëshiron të qëndrojë e martuar me të.”

Dorit Kemsley

Sniçi vuri në dukje se Dorit dhe PK mbeten të dashur për njëri-tjetrin, pavarësisht ndarjes së tyre në dukje.

Burimi tha: “Ai e pëlqen që ajo është argëtuese dhe e bukur, asaj i pëlqen që ai është i aftë për biznes dhe ka një milion miq.”

Amvise të vërteta të Beverly Hills

Ndërkohë, RHOBH OG, Kyle Richardsgjithashtu mund të bjerë në blloqet e Bravo-s nëse ajo qëndron ngushtë në lidhje me natyrën e vërtetë të marrëdhënies së saj me këngëtarin e muzikës country, Morgan Uejd.

“Prodhuesit e ndjejnë këtë Kyle ka thënë gjithçka që mund të thotë për ndarjen e saj [Mauricio Umansky] dhe tani është koha për të thënë të vërtetën për takimin e saj Morgan”, tha një burim për Daily Mail në fillim të këtij muaji. “Kyle ka rrahur rreth shkurret një ton më Morgan dhe po plaket. Është koha që ajo më në fund të pranojë se është më shumë se një miqësi.”

Dorit Kemsley

Në përgjigje të thashethemeve që sugjerojnë Dorit mund të degradohet në emisionin e saj, një burim i tha drejtpërdrejt RadarOnline, “Kjo nuk është e vërtetë”. Për më tepër, dy burime shtesë përforcuan se Dorit “nuk do të ulet” dhe siguruan fansat se “ajo do të shihet këtë sezon”. Një burim tjetër pranë produksionit hodhi poshtë gjithashtu idenë, duke theksuar se ekipi i prodhimit nuk lëshon ultimatume të tilla.

Dorit Kemsley

Origjina e thashethemeve për degradimin e Dorit u raportua ekskluzivisht nga The Daily Mail, e cila më 29 prill raportoi se një burim pretendonte se Dorit dëshironte të mbante statusin e saj me kohë të plotë në emision, pavarësisht se nuk dëshironte të diskutonte publikisht ndarjen e saj të përkohshme nga PK, të cilët thuhet se ishin larguar përkohësisht nga shtëpia e tyre.

Dorit Kemsley

Fillestar i sezonit 13, Annemarie Wiley, u largua nga kasti pasi u shfaq për vetëm një sezon. Në fillim të këtij muaji, Kristal Kung Minkoff, shkoi në Instagram për të njoftuar se ajo nuk do të rikthehej për sezonin 14, pasi u shfaq për tre sezone.