Shep Rose and Taylor Green

Klea

Bukuria e Jugut: Taylor dhe Shep kanë S*x pas shpërthimit të tyre, ndërsa shanset e Rod me Olivia zvogëlohen!

Bukuria e Jugut: Taylor dhe Shep kanë S*x pas shpërthimit të tyre, ndërsa shanset e Rod me Olivia zvogëlohen!

Shep Rose dhe Taylor Green zbarkoi në të njëjtin shtrat në episodin e së enjtes Bukuria jugore, pas një debati të keq. Ish-ët u zgjuan së bashku pas një nate me gaz në malet e Karolinës së Veriut, gjatë së cilës Shep deklaroi se tradhtia e saj gjatë marrëdhënies së tyre dyvjeçare kishte qenë “argëtuese”.

Shep Rose dhe Taylor Green

Udhëtimi i grupit në Karolinën e Veriut vazhdoi në episodin e së enjtes, si Olivia Flowers u bashkuan Taylor në shtëpinë malore të familjes së saj, ndërsa djemtë shijuan një aventurë peshkimi me miza.

Rod Razavi luftoi me dyshime mbi romancën e tij të lulëzuar me Olivia, pasi foli me Austen Kroll për një sytjena të dyshimtë të pikasur brenda shtëpisë së tij. Ai krahasoi e Olivias i hodhi të brendshmet “pak një shuplakë në fytyrë”.

Shep Rose dhe Olivia Flowers

Craig Conover pranoi se ndihej i paduruar mes marrëdhënies së tij në dukje të ngecur me Paige DeSorbogjatë ekskursionit të peshkimit.

“Unë jam ulur përreth duke pritur që ajo të vendosë nëse ajo do të jetë gati për të jetuar së bashku.” Craig i tha shoku, Rodrigo Reyes. “Unë mendoj se thjesht nuk e di matematikën.”

“Do të doja të fejohesha deri në fund të vitit” Craig shtuar.

Shep Rose dhe Taylor Green

Themeluesi i “Sewing Down South” tha se ai pyeste veten nëse vizioni i tij për të ardhmen do të përputhej me dëshirat e gruas që ai e quajti “dashuria e jetës sime”.

“E ardhmja ime, si, gjithmonë përbëhej nga një familje me fëmijë.” Craig tha Rodrigo. “Po, çfarë dua më shumë? A dua të jem me Pejxh dhe të jesh i durueshëm që përfundimisht ta kesh atë familje me të? Apo e dua familjen aq keq saqë do të largohem si dashuria e jetës sime?”

Craig Conover

Ai shtoi se ai “nuk do të vendosej kurrë”, por ndjeu sikur çifti “po rrotullohej pak në rrathë”.

Kthehu në shtëpinë e të Gjelbërve, Taylor i talentuar Olivia me byzylykë miqësie për të nderuar ditëlindjen e vëllait të ndjerë të mikut të saj, Connor, përpara se t’i drejtohej gënjeshtra e saj për puthjen Austen.

“Veprimet e mia ishin një gabim dhe unë duhet ta korrigjoj atë.” Taylor i tha bashkë-ylli i saj.

Shep Rose dhe Taylor Green

Taylor pranoi se ajo ishte një “shoqe shumë e mirë për të gënjyer, dyfishuar dhe tradhtuar besimin tuaj”, por i tha Olivia se ajo shpresonte të “fitonte besimin tuaj”.

“Unë sinqerisht besoj se do të keni marrëdhënie seksuale,” Olivia tha, një pretendim se Taylor mohuar.

Shep Rose

Olivia u largua pasi deklaroi miqësinë e çiftit “të prishur”, duke u kthyer për t’u kapur me djemtë në Shep’s vend. Ajo shpejt e mësoi atë Taylor do të bashkohej me ta.

“U largova nga shtëpia e saj vetëm për të ardhur dhe për të ngrënë darkë me të.” Olivia vuri në dukje.

Austen Kroll

Pas darke, kallam të tërhequr Olivia mënjanë për të diskutuar sytjenat e saj mashtruese.

“Unë fjalë për fjalë, ndërsa po shikonim filmin, hoqa sytjena dhe e hodha,” tha ajo Kallam, duke shtuar se “asgjë nuk ndodhi”.

Ajo qëlloi Rod’s kërkesë ekskluzivisht për datën, duke shpjeguar – “Ti je fjalë për fjalë djali i përsosur. Unë të respektoj shumë sa të të pëlqej, të tërhiq si një… Dua të them, po shoh njerëz të tjerë dhe dua ta mbaj të hapur me ty.”

Ndërkohë, Shep po shkrihej nga humbja e një loje pingpong dhe duke u sulmuar Taylor për ta ngacmuar për humbjen e tij.

“Të pëlqen të godasësh ariun?” Shep tymosur, tek e cila Taylor ia ktheu – “Të pëlqen të më tradhtosh?”

Taylor u tërbua pasi u përgjigj: “Dua të them, ndonjëherë ishte argëtuese.”

Dyshja dramatike përfundoi mes të njëjtave fletë gjithsesi, me Shep duke e quajtur ish-in e tij një “bandit puthës”. Pas Shep’s qeni, Little Craig, u hodh nën mbulesë, Shep tha Rodrigo që dyshja kishin thjesht “fjetëm në të njëjtin shtrat me qenin që duam.”

Sharmi jugor transmetohet të enjten, në orën 21:00 ET, në Bravo.