Brynn Whitfield xhirimet e sezonit 15 të RHONY, ngrirja e vezëve të saj

Klea

Brynn Whitfield xhirimet e sezonit 15 të RHONY, ngrirja e vezëve të saj

Është e vështirë ta besosh këtë Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut Sezoni 15 është në afërsi. Sezoni 14 përfundoi në tetor 2023, me Brynn Whitfield dhe pjesa tjetër e bandës ka munguar në ekranet që atëherë.

Në të vërtetë, duket sikur vetëm dje që Bravo njoftoi planet e tyre për të rifilluar plotësisht RHONY me një kast krejtësisht të ri. Ishte një lëvizje e paprecedentë, por që në fund u shpërblye.

Fansat mund të jenë ende pjesërisht të ndarë se cilat shtëpiake meritojnë të kthehen për sezonin 15, por në këtë pikë, ata duhet të jenë të lumtur të marrin çdo konfirmim, të mirë apo të keq. Dhe Brynn, në krye të dhënies së një përditësimi për jetën, sapo publikoi disa lajme të rëndësishme.

Çfarë ka bërë Brynn midis sezoneve 14 dhe 15?

Në një pyetje dhe përgjigje të fundit në Instagram, Brynn u kërkoi fansave t’i bënin asaj “një pyetje në lidhje me ngrirjen e vezëve!” Një tifoz pyeti: “A do të bëni një raund tjetër?” Brynn u përgjigj: “Po! Mendoj se fundi i verës / sa herë që mbyllim xhirimet e sezonit 15.” Më tej ajo shkroi: “Jam shumë mirënjohëse që mora 15 vezë, por për qetësi do të doja të kisha 25-30”.

Ajo gjithashtu shtoi, “Ëndrra ime është të kem 2 fëmijë minimalisht, në mënyrë ideale 3. Dhe për shkak se nuk mund ta dish cilësinë e vezëve derisa t’i përdorësh, p.sh., të krijosh një embrion, mendoj se më shumë vezë do të më jepnin paqe mendore…” Pra, ka një pasqyrë të vogël se çfarë ka bërë Brynn që nga fundi i sezonit 14. Për më tepër, shumë ishin të lumtur të dinin se Brynn do të kthehej për Sezonin 15.

Disa fansa të RHONY shkuan në Reddit për të diskutuar kthimin e Brynn dhe për të spekuluar se kush tjetër do të hynte në kastin e sezonit 15. “Çudi se kush tjetër e ka nënshkruar tashmë kontratën e tyre,” shkroi një përdorues. Një tjetër u shpreh, “duke shpresuar se është e vërtetë që ata po ndërthurin RHONY të vjetër dhe të ri.”