Brynn Whitfield nuk ka gjasa të takohet me dikë në Reality TV: 'Pa ofendim'

Klea

Brynn Whitfield nuk ka gjasa të takohet me dikë në Reality TV: ‘Pa ofendim’

The Real Housewives of New York City Sezoni 14 fillestar Brynn Whitfield ishte një nga yjet kryesore gjatë rifillimit të serialit. Ajo është e bukur, autentike dhe nuk ka frikë të thërrasë fjalët. Ne e pamë pak këtë gjatë ribashkimit mes saj dhe Ubah Hassan.

Diçka tjetër që shikuesit e donin te Brynn ishte humori, këndvështrimi dhe qasja e saj ndaj takimit. Po, ajo po kërkonte një kërkues, por edhe gjatë rrugës po argëtohet shumë.

Ajo bëri shaka me bashkëshortin e Erin Lichy dhe zonjat e tjera për statusin e saj në lidhje dhe ndau më shumë për interesat e saj të mëparshme të dashurisë gjatë skenave të saj solo. Edhe pse ylli i realitetit shpreson të gjejë dashurinë një ditë, ajo nuk nxiton.

A do të lidhet Erin me një yll Bravo një ditë?

“Unë jam i lumtur dhe e dua jetën,” i tha Brynn The Messenger. Shumë vëzhgues dhe bravoleb të tjerë shpresonin se ylli i realitetit do të lidhej me yllin e Below Deck Down Under, Captain Jason Chambers, ndërsa ishte në BravoCon; megjithatë, New Yorker tha se ajo nuk është e interesuar të takohet me dikë që është në TV realitet.

“Unë nuk mendoj se do të takohem ndonjëherë me dikë që [is] në TV realitet. Asnjë ofendim për ta”, tha ajo. Lidhur me foton e zjarrtë të Lala Kent dhe ndërveprimin flirtues me Jason, Brynn tha se ndjeu pak zili.

“Isha xheloze kur pashë atë foto të Lalës me kapitenin Jason”, tha ajo me shaka. “Isha sikur, ‘Ajo e kishte të lezetshmen’. … Ai është një patooti i lezetshëm.” Ajo vazhdoi duke thënë se edhe pse të dy folën shkurt, ata nuk bënë një foto bashkë.

Tani që Brynn është e re në familjen Bravo, miliona shikues po e brohorasin atë gjatë gjithë rrugëtimit të saj për të gjetur dashurinë. “Do të doja që çdo vajzë të ndjente se si ndihet të kesh atë dashuri dhe mbështetje,” tha ajo.

“Ndonjëherë ata thonë: ‘Mos e bëj atë.’ Nuk është sikur një e dashur të japë mendimin e saj për flamujt e kuq. Do të jetë sikur 700 komente të jenë si “Qëndroni larg atij djalit”. Pra, është si, faleminderit, miq.”

Ju mund të transmetoni Sezonin 14 të The Real Housewives of New York në Peacock.