Brynn Whitfield i RHONY ka më shumë se sa ta shohë syrin

Klea

Brynn Whitfield i RHONY ka më shumë se sa ta shohë syrin

Është e lehtë të shihet se si mund të ketë vendosur Bravo Brynn Whitfield deri të jetë zuzar i rindezjes së Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut, por ajo mund të ketë më shumë nga sa duket. Brynn doli në skenë në Hamptons me një xhaketë leshi të gjatë, si tut, duke u bërë sikur të ishte përtej stërvitjes me pjesën tjetër të grave. Është e vështirë të injorohet se Brynn Whitfield e RHONY ka një ngjashmëri të madhe me Meghan Markle, e cila ndoshta në mënyrë të pandërgjegjshme nuk po i ndihmon fansat ta pëlqejnë atë.

Brynn nuk është një B***h i pasur

The New Yorker po i bashkohet një grupi ekskluziv të Amviseve Reale që e kanë gjetur veten në telashe me qeverinë e Shteteve të Bashkuara, veçanërisht me IRS. Megjithë stilin e saj të gjallë të jetesës, Brynn u godit me 30,000 dollarë borxh tatimor shtetëror dhe federal, sipas The US Sun. Rezulton se shteti i Kalifornisë ka paraqitur një barrë tatimore kundër Brynn në 2021 për 11,359 dollarë. IRS gjithashtu ngriti një barrë kundër 36-vjeçarit në 2019 për 16,487 dollarë.

Brynn tashmë ka bërë një hyrje mjaft të madhe, e cila e tregoi atë duke pikuar perla për setin e saj fotografik Bravo. Edhe pse Brynn mund të ketë një vlerë të madhe neto, media raportoi gjithashtu se ajo dikur pothuajse ishte dëbuar nga apartamenti i saj në Nju Jork. Ndërsa mund të jetë thjesht një rast për të jetuar përtej mundësive të saj, mund të ketë më shumë në histori që fansat nuk do të ishin të vetëdijshëm.

Brynn kishte një fëmijëri të ashpër

Brynn fillimisht u rrit në Indiana, ku u rrit nga gjyshja e saj. Gjatë episodit 4, Brynn pranoi se ajo “kurrë nuk kishte një familje të vërtetë” ndërsa u fliste grave të tjera me lot në sy. Edhe pse tani është një socialiste e njohur, Brynn ende lufton me traumën e adoleshencës së saj.

Ndërsa ndanë planet e tyre për Ditën e Falënderimeve, Brynn zbulon se në fakt ajo ishte birësuar nga gjyshja e saj, Darlene. Amvisa më e re ka probleme me angazhimin dhe, sipas Bravo, është në kërkim të asaj që dëshiron vërtet nga jeta. Skena u ndërpre me Brynn duke u thënë kamerave: “Tani, nuk jam i afërt me shumicën e të afërmve të mi – dhe dua shumë të kem një familje timen, traditat dhe një vend ku të shkoj.”

Të mos kesh një familje të qëndrueshme mund të ndikojë vërtet tek një person, me Brynn që nuk është përjashtim nga rregulli. Mungesa e besimit të saj mund të rrjedhë nga trauma e hershme e fëmijërisë, e cila do ta bënte të vështirë lidhjen me gratë e tjera. Shikuesit e kanë parë tashmë Brynn duke debatuar pak me Erin Dana Lichy dhe madje duke thirrur Jenna Lyons. Tifozët mund të jenë në gjendje të empatizojnë betejat e Brynn-it ndërsa sezoni vazhdon.

Nuk ka dyshim se Brynn e portretizon veten si një grua e bashkuar në faqen e saj në rrjetet sociale. Aktualisht, ajo punon si konsulente e pavarur e komunikimit në marketing, por gjithashtu nxiton me reklama të promovuara në Instagram.

Brynn mund të veshë fjalë për fjalë një qese letre dhe ta bëjë atë të duket mirë. Midis pamjes së saj të bukur të kukullës Barbie dhe grupeve të saj të jogës që përputhen me të, është e vështirë të kuptosh se çfarë lloj vajze është Brynn. Pa dyshim, fansat kudo mund të pajtohen se Brynn jep energji të çuditshme.

Brynn e do dashurinë

Të gjithë kudo janë thjesht duke kërkuar për të njëjtën gjë – një partner që mund ta duan dhe të kalojnë pjesën tjetër të ditëve me të. Brynn, edhe një herë, nuk bën përjashtim nga rregulli, megjithëse Cupid mund të jetë bërë i lumtur me të, pasi ajo është fejuar të paktën një herë dhe ka një varg ish-ish që pas saj. Bashkëshortja trofetare në stërvitje aktualisht është beqare dhe nuk kërkon vetëm seks në qytet por edhe një partner afatgjatë.

Brynn ka ende shumë për të provuar ndërsa sezoni i ri i Real Housewives të New York City vazhdon, por do të ishte mirë ta shihje atë të zbulojë veten e saj të vërtetë në mënyrë që fansat të mund të merrnin një opinion të sinqertë për karakterin e saj. Diva brune po fiton totalisht kur bëhet fjalë për të hedhur më shumë hije, dhe kjo mund të jetë pikërisht arsyeja pse Bravo vendosi ta shtojë atë në reboot.

NA THONI – SI JU Pëlqen RHONY’S BRYNN WHITFIELD deri tani?