Brooke Burke këmbëngul se "Nuk po ndodhte asgjë qesharake" me Derek Hough gjatë DWTS

Klea

Brooke Burke këmbëngul se “Nuk po ndodhte asgjë qesharake” me Derek Hough gjatë DWTS

Brook Burke i tronditi të gjithë kur zbuloi një sekret për kohën e saj duke konkurruar Derek HoughDuke kërcyer me yjet. Brooke i tha ish-profesionistit të DWTS Cheryl Burke një sekret për partnerin e saj. “Po të mos isha i martuar … në fakt do të kisha shpresuar se do të kishim një lidhje dashurie,” tha Brooke për Derek. Oof. Në vend të kësaj, gjithçka që fitoi Brooke ishte Trofeu Mirrorball.

Edhe pse, në atë kohë, Brooke ishte e martuar me David Charvet. Dhe Derek sapo u martua me balerinën Hayley Erbert. Pra, koha e kësaj zbulese është jashtëzakonisht e vështirë. Dhe i acaruar.

Tani ish-bashkëprezantuesja e DWTS po përpiqet të kundërshtojë komentet e saj. Njerëzit e kanë lugën.

Brooke shpjegon ndjenjat e saj intime

“Po flisja për intimitetin mes të famshmëve dhe profesionistëve në emision. Është pothuajse, do të thoja, e nevojshme, nëse doni që audienca t’ju përgjigjet, “shpjegoi Brooke. “Dhe është kaq e pambrojtur, është shumë romantike. U ndjeva vërtet si Derek dhe po tregonim një histori dashurie në pistën e vallëzimit.” Me sa duket, një nga ju ishte.

Ajo vazhdoi, “Unë isha e martuar në atë kohë dhe burri im ishte në audiencë në çdo shfaqje. Nuk kishte asgjë qesharake – thjesht për të qenë të qartë – por e kuptoj se si ndodh kjo dhe pse, “shtoi Brooke.

Dhe ajo vazhdoi të shprehej për sensualitetin e tyre të jashtëzakonshëm. “Është konfuzioni mes seksit dhe sensualitetit, sikur të jemi të rritur,” tha Brooke. “Ju mund të keni një përvojë jashtëzakonisht sensuale, një përvojë pasionante – me kufij – që unë mendoj se është shumë e shëndetshme.” Ja ku shkojmë përsëri!

“Mendoj se është një bisedë që duhet bërë. Mendoj se është shumë njerëzore”, tha ajo. Brooke shtoi: “Unë mendoj se është shumë i fuqishëm. Dhe mendoj se kjo është e bukura e shfaqjes.”

Mendova se DWTS kishte të bënte me kërcimin. A po shikoj një kanal tjetër?

Ndërkohë, Derek nuk i është përgjigjur shpërthimit të papritur të emocioneve të Brooke për të. Shoker!

Dancing with the Stars vazhdon të martën në mbrëmje në ABC dhe Disney+.