Brittany pretendon se Jax ishte i shqetësuar se do të 'lidhej me Tom Hardy'

Klea

Brittany pretendon se Jax ishte i shqetësuar se do të ‘lidhej me Tom Hardy’

Maja e shtizave të Luginës Jax Taylor dhe Brittany Cartwright u nda në shkurt të këtij viti. Që atëherë, Jax ka vazhduar me Jax. Brittany dhe Jax kanë rënë dakord të takohen me njerëz të tjerë. Dhe, alumet e Vanderpump Rules kanë tregtuar publikisht disa goditje.

Pavarësisht gjithë kësaj, Jax ende bëhet “xheloz” dhe me sa duket kërcënohet nga ideja që Brittany të vazhdojë për mirë me një person specifik: yllin e filmit, Tom Hardy.

Brittany: Jax u bë xheloz kur mori pjesë në premierën e fundit të filmit të Tom Hardy

Brittany ka thënë se ajo ka ndaluar të vjellat e saj të shpeshta që nga ndarja nga Jax dhe nuk mund të qëndrojë në të njëjtën dhomë me të. Por, ata ende bashkëpunojnë shpesh në podcast-in e tyre, When Reality Hits with Jax dhe Brittany. Gjatë episodit të 20 qershorit, Brittany tregoi se mori pjesë në premierën e filmit të ri të Tom Hardy, The Bikeriders, në LA, më 17 qershor.

Britt tha se ajo ka qenë një fanse e Tomit për një kohë të gjatë dhe ishte shumë e emocionuar për të shkuar në premierë. Megjithatë, Tom as nuk u paraqit në ngjarje. Womp Womp.

Më pas, Brittany zbuloi se Jax vazhdimisht i dërgonte mesazhe teksa ajo ecte në tapetin e kuq me shoqet e tyre të filmit në Luginën, Janet Caperna dhe Michelle Lally.

Brittany shpjegoi se Jax ende bëhet “xheloz” sa herë që del pa të. AuJaxity.

Ajo filloi, “Ti vazhdoi të më dërgoje mesazhe mbrëmë duke thënë gjëra të tilla si: “Çfarë po bën? Me kë jeni?’ Sepse mendove në të vërtetë se unë do të gjeja një mënyrë magjike për të qenë në gjendje të lidhem me Tom Hardy në festën e premierës. Unë isha si, “Çfarë?””

Jax thotë se Brittany u përgjigj duke e ngacmuar për martesën me Tomin.

Jax u përgjigj: “Më pas ajo më ktheu një mesazh: “Dëshiron të jesh një djalë lulesh në dasmën tonë?” Dhe unë isha si, ‘Ti bir i ab*tch’”.

“Unë thashë: “Ai vetëm më propozoi. Ne do të shkojmë në banjë,’” qeshi Brittany.

Ndoshta lidhja e supozuar e Jax-it me një grua misterioze dhe mos “takimi” me Paige Woolen ishin vetëm mënyrat e tij për të mbajtur mendjen nga Tom Hardy dhe Kentucky Muffin të iknin së bashku. Ai me siguri nuk ka asgjë për t’u shqetësuar, por Jax-it i pëlqen një justifikim!

Sezoni 1 i The Valley rrjedh në Peacock. Së shpejti fillojnë xhirimet për sezonin 2.