Brittany për suksesin e Ariana Madix: 'Ka pak xhelozi'

Klea

Brittany për suksesin e Ariana Madix: 'Ka pak xhelozi'

Derisa Brittany Cartwright ka problemet e saj për t'u shqetësuar me The Valley, ajo nuk mund të mos ndante disa mendime Ariana Madix.

Ndërsa sezoni 11 i Vanderpump Rules vazhdon, duket se miqtë e Arianës po e kundërshtojnë atë. Raportet sugjerojnë se Lala Kent u përplas me Arianën gjatë xhirimeve të ribashkimit të sezonit 11. Që atëherë, Lala ka qenë në një goditje shpifjeje.

Scheana Shay duket se është përkrah Lalës, duke u thënë fansave se do ta kuptonin zhgënjimin e saj shumë shpejt. Me gjithë këto besnikëri në ndryshim në lajme, fansat i kanë perceptuar veprimet e Lalës dhe Scheanës si xhelozi të pastër.

Brittany ende mendon se Scheana është e lumtur për Arianën

Në paraqitjen e saj në episodin e 9 prillit të podcast-it të Amanda Hirsch, “Not Skinny por Not Fat”, Brittany diskutoi xhelozinë midis shokëve të VPR. Amanda pyeti: “A mendoni se vajzat mund të jenë vërtet të lumtura për suksesin e saj? Apo do të përzihet gjithmonë me xhelozi?”

Brittany u përgjigj: “Dua të them, mendoj se është e qartë se ka pak xhelozi në atë shfaqje. Dua të them, unë jam padyshim i lumtur për të. Dhe e di që të gjithë janë të lumtur për të. Unë mendoj se të gjithë janë si: 'Epo, pse nuk po më ndodh mua kjo?'

Amanda përmendi një fotoshop të Gënjeshtrave të Prillit që pa me një titull të rremë të TMZ që njoftonte kastinimin e Scheana në Dancing with the Stars. Kjo bëri që Brittany të thoshte, “Scheana për shembull; ajo është padyshim e lumtur për Arianën. Por… ju ende mund të jeni të lumtur për dikë dhe dëshironi t'i bëni ato gjëra gjithashtu.”

Brittany më tej shtoi: “E di që ata janë mërzitur gjithashtu sepse njerëzit thonë gjëra prapa skenave dhe më pas nuk i thonë në kamera. Pra, unë mendoj se kjo ka qenë një çështje gjatë gjithë sezonit për ta… Lala është shumë e hapur për këtë.” Në të vërtetë, në podkastin e saj, Scheana pretendoi se Lala shprehu ndjenjën se një aktore po luante për kamerat.

The Valley vazhdon të martën në 9/8c me Vanderpump Rules që transmetohet në 8/7c në Bravo.