Brittany mendon se Michelle është 'shumë më e lumtur' pas paraqitjes së kërkesës për divorc

Klea

Brittany mendon se Michelle është 'shumë më e lumtur' pas paraqitjes së kërkesës për divorc

Brittany Cartwright dhe Jax Taylor nuk janë të vetmit nga Lugina duke përjetuar vështirësi në martesë. Michelle Lally dhe bashkëshorti Jesse njoftuan ndarjen e tyre pak para premierës së Sezonit 1. Gjatë paraqitjes së Brittany në Watch What Happens Live të Andy Cohen, ish-ylli i Vanderpump Rules tha se shikimi i shfaqjes së tyre të re do të ndihmojë në krijimin e enigmës.

“Unë mendoj se ju do të shihni në The Valley pse ata janë aty ku janë,” tha ajo. “Mendoj se Michelle është shumë më e lumtur tani dhe unë jam për lumturinë, pasi ne e meritojmë të jemi të lumtur, e dini?”

Michelle deklaroi në një intervistë të mëparshme se “shumë ndodh” këtë sezon të The Valley. “Ne kemi qenë bashkë për një kohë të gjatë dhe të martuar, por ju mund të shihni betejat tona të vërteta. Do të shihni që jemi ndarë.”

Brittany është duke vënë në plan të parë mirëqenien e fëmijës së saj

Tifozët e Brittany dhe Jax i kanë parë ata të kalojnë disa nga periudhat më të këqija gjatë drejtimit të tyre në VPR. Tani, ata janë të përgatitur ta rijetojnë atë gjatë gjysmës së dytë të sezonit të parë të The Valley.

Ylli i realitetit njoftoi disa javë më parë se u largua nga shtëpia e saj e përbashkët me Jax për “shëndetin e saj mendor”. Plus, ajo donte të përqendrohej në ndërtimin e një familjeje të shëndetshme ku ata nuk “luftojnë përpara” djalit të tyre, Cruz.

Edhe pse ka qenë një udhëtim i vështirë, Brittany së fundmi i tha Andit se ajo është në një vend shumë më të mirë. “Ndjehem sikur jam vërtet i fortë tani. Ndjehem sikur jam rritur shumë në dy vitet e fundit,” tha ajo para se të thoshte se “meriton” më mirë se ajo që Jax ka ofruar.

Që kur u transferua në një shtëpi me qira, Brittany ka marrë kontrollin e lumturisë së saj. Ajo më parë tha se është “krenare për veten që kam bërë atë që është e drejtë për shëndetin tim mendor dhe për familjen time”.

Lidhur me një divorc, Brittany tha se ajo nuk është ende atje. Megjithatë, nuk është jashtë tavolinës. Ju shkoni mbrapa dhe mbrapa. Është shumë e vështirë kur ke një fëmijë, kështu që është si shumë ulje-ngritje. Disa ditë, unë them, “Nuk do të kthehem kurrë”, dhe më pas herë të tjera, unë them, “Do të shohim se çfarë do të ndodhë”. Pra, gjithçka është në atë ajër tani.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.