Brittany Mahomes

Klea

Brittany Mahomes goditet nga tifozët për trajtimin e keq të punonjësit të stadiumit!

Brittany Mahomes goditet nga tifozët për trajtimin e keq të punonjësit të stadiumit!

Brittany Mahomes u godit me reagime të kundërta pasi një video virale e TikTok zbuloi se WAG po fliste në mënyrë të vrazhdë me një punonjës të stadiumit.

Klipi TikTok, i postuar nga CBS, u shfaq Brittany duke ecur së bashku me bashkëshortin e saj, qendërmbrojtësin e Kansas City Chiefs, Patrick Mahomes, pas ndeshjes së së dielës. Ajo iu drejtua një punonjësi të stadiumit dhe e pyeti befas ndërsa duke rrotulluar gishtin e saj në ajër – “Ku të shkojmë nga këtu?”

Brittany Mahomes

Një përdorues komentoi – “Mahomes gruaja duhet të zbresë nga kali i saj i lartë.”

Një tjetër tha – “Është vendi ku shkojmë prej këtu me rrotullimin e gishtit për mua😳.”

Një person i tretë thirri – “Po ajo është Karen 😂😂😂.”

Brittany Mahomes

Një përdorues i TikTok tha në mënyrë sarkastike: “Ndoshta në të njëjtën mënyrë që të gjithë të tjerët po ecin, Brittany.”

Këtë e vunë re edhe fansat e Patrikut vëlla, Xheksoni cili u arrestua për dhunë seksuale ndaj një gruaje, ishte në grup.

Një përdorues spekuloi – “Shënoni fjalët e mia. e Patrikut rënia do të jetë Jackson. Asnjë ekskluzivitet tjetër nuk do ta lejonte këtë.”

Brittany Mahomes

Një tjetër komentoi – “Jackson Mahomes duhet të jetë në burg.”

te dyja Brittany dhe kunati i saj janë goditur me reagime negative nga fansat në të kaluarën.

Brittany Mahomes

Në nëntor 2023, TikToker, Jessica O’Connor, u akuzua Brittany qëndrimi në 1 Hotel West Hollywood për ditë të tëra pa dhënë bakshish asnjë anëtar të stafit të hotelit. O’Connor shkoi në mediat sociale për të sulmuar 28-vjeçaren për ngufatje të punonjësve të hotelit ndërsa ajo ishte në qytet duke blerë një fustan nusërie, përpara dasmës së saj në 2022 me atletin profesionist.

Brittany Mahomes

“Ndërveprimi im i parë me të, ajo kishte mbi një skedë prej 100 dollarësh. Ajo ishte me gjithë posedimin e saj – Patriku nuk ishte aty – por besoj se skeda e tyre ishte mbi 100 dollarë, ndoshta 130 dollarë,” tha ajo për mospërfilljen e supozuar. “Bakshish prej $0.”

Brittany Mahomes

O’Connor, e cila pretendoi se punonte si “servere, bariste, banakiere” dhe më shumë në hotelin West Hollywood, tha se ishte e gatshme të supozonte se kishte bërë diçka të gabuar përpara se të mësonte se Brittany nuk kishte dhënë bakshish të gjithë stafin e hotelit.

“Por ata ishin aty për gati një javë mendoj. Dhe nuk dha bakshish asnjë nga stafi ynë,” pretendoi ajo. “Ajo jo vetëm që nuk dha bakshish, por ishte vërtet e pakëndshme.”

TikTokers të tjerë që punojnë në shërbim dhe mikpritje u shfaqën në videon e O’Connor, duke pretenduar përvoja të ngjashme me gruan e yllit të NFL.

Brittany Mahomes

Një person shkroi në seksionin e komenteve të postimit – “Mund ta konfirmoj! Unë isha një server shishe në një klub nate në Kansas City dhe kjo është 100 për qind përvoja ime gjithashtu.”