Brittany Cartwright zbulon se Jax Taylor e ka ulur 'shumë'

Klea

Brittany Cartwright zbulon se Jax Taylor e ka ulur 'shumë'

Brittany Cartwright dhe Jax Taylor janë ende duke e kaluar atë, dhe gjithçka po luhet në The Valley.

Në një vështrim të fshehtë, Brittany u foli bashkëshorteve të saj se Jax ishte “i ashpër” me të në martesën e tyre. “Hera e fundit që bëra seks ishte ndoshta një muaj e gjysmë më parë. Të paktën”, tha ajo. Ylli i realitetit vazhdoi, duke thënë: “Ai duhet të më bëjë të ndihem sikur jam akoma tërheqës”. Gjatë rrëfimit të saj, Brittany u tha producentëve se sa e vështirë është të jesh e martuar me burrin e saj. “Jax mund të jetë shumë i vështirë për mua. Ai më poshtëron shumë.” Ajo vazhdoi: “Pavarësisht nëse dal dhe kaloj një natë vajzash dhe nuk ndihem mirë të nesërmen apo si dukem. Partneri yt supozohet të të ngrejë lart dhe të të bëjë të ndihesh mirë me veten dhe ndihem sikur ai po bën të kundërtën me mua tani.”

Ajo shtoi: “Kjo me të vërtetë është e neveritshme sepse unë kam qenë në cepin e tij gjatë gjithë kohës që ai më vuri. Gjithmonë kam qëndruar për të dhe gjithmonë kam besuar në të. Thjesht ndihem sikur nuk marr të njëjtën gjë në këmbim.”

A do të jenë në gjendje Jax dhe Brittany ta kalojnë këtë?

Përpara premierës së Sezonit 1 të The Valley, Brittany dhe Jax i treguan Bravosferës për kohët e vështira që po përjetonin. Që atëherë, çifti ka ndarë më shumë, si udhëtimin e tyre bashkëprindëror, duke jetuar në shtëpi të ndara dhe duke pyetur veten nëse do të zgjasin si partnerë të martuar.

Kohët e fundit, Brittany tha që të merresh me Jax-in është si të kesh një “fëmijë të vogël” të dytë, ndërsa tregoi për shumë nga “luftimet e tyre vërtet të mëdha” në vitin e kaluar.

“Ai vetëm duhet të qetësohet. Ai ka shumë gjëra të ndryshme që më vendos gjithmonë. Unë jam gjithmonë duke ndier presionin për t'u marrë me gjërat që po ndodhin me të, dhe kjo mund të jetë vërtet e vështirë, “tha ajo.

Lidhur me të ardhmen e tyre së bashku, Brittany ka thënë se gjërat janë ende në ajër, por ajo dëshiron atë që është më e mira për djalin e saj, Cruz.

“Ne duhet të fitojmë para për të ardhmen tonë, për djalin tonë, për të ardhmen e tij. Kjo është ajo që ka vërtet rëndësi,” shpjegoi ajo. “Ne do të jemi në jetën e njëri-tjetrit pavarësisht se çfarë do të ndodhë, nëse do të kthehemi bashkë apo jo, kështu që do të preferoja që të jemi në gjendje të jemi pranë njëri-tjetrit sesa ta urrejmë njëri-tjetrin absolutisht. Le të lutemi që të mos shkojë kaq larg.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.