Brittany Cartwright

Klea

Brittany Cartwright zbulon FYTYRËN E RE … Fansat e 'The Valley' mendojnë se ajo kishte transplantuar fytyrën!

Brittany Cartwright zbulon FYTYRËN E RE … Fansat e 'The Valley' mendojnë se ajo kishte transplantuar fytyrën!

Brittany Cartwright premtoi se fansat do të shihnin ulje-ngritjet që çuan në ndarjen e saj Jax Taylor në sezonin premierë të Lugina, por ishte Rregullat e Vanderpompës Pamja e ndryshuar e alumit që tërhoqi vëmendjen e fansave.

Shumë shikues u tronditën kur panë e Brittany gjilpërat e fundit gjatë një episod i fundit i emisionit të ri Bravo.

Të martën, llogaria X, @RealityTVU, filloi një diskutim rreth e Brittany ndryshoi pamjen dhe mori shumë reagime nga fansat.

Brittany Cartwright

Përdoruesi i X postoi një imazh të shkëputur nga një prej tyre e Brittany spote rrëfimtare, shkrime — “Unë mund ta kuptoj pse gratë e moshuara si Real Housewives tërhiqen nga operacioni plastik, por nuk mund ta kuptoj pse një grua e re si Brittany do ta bënte këtë.”

Një person u përgjigj – “Në LA njerëzit fillojnë me Botox dhe filler në moshën 19. Brittany është 35. Ajo ndoshta ka bërë diçka për të paktën 10 vjet.”

Brittany Cartwright

Një tjetër shkroi: “Nëse jeni nën 50 vjeç duke bërë operacione plastike, një terapist është mjeku i vetëm që duhet të shihni.”

Një i tretë thirri – “Ajo duket si një kukull e tmerrshme që shpërthen. Pse ajo nuk është në Ozempic dhe nuk i heq ato implante? Problemet e zgjidhura.”

Një shikues tha – “Ajo absolutisht e shkatërroi veten. Sa turp. Dhe keni të drejtë – në një moshë kaq të re.”

Brittany Cartwright

Një tjetër shtoi: “Ajo duket vërtet e tmerrshme. Ajo ishte një nga vajzat më të bukura Rregullat e Vanderpompës… edhe para se Jax t'i blinte asaj implantet. Tani, ajo ka filluar të duket si Joker. Sa turp.”

Disa shikues vunë në dukje bashkëshortin e saj të larguar si personin që supozohej se e kishte shtyrë Brittany për të shkuar nën thikë.

Një fans shkroi: “Unë mendoj se ajo e bëri atë për të Jax.. ashtu si ai donte që ajo të merrte ato implante TË MËDHA… dhe pagoi për to!”

Jax Taylor

Një tjetër ra dakord – “Unë mendoj se është për shkak të Jax. Jax ishte ajo që tha se ajo duhet të marrë një punë gjoksi. Unë nuk mendoj jax është tërhequr prej saj. Dhe unë mendoj se kjo është për shkak se ai po lufton me seksualitetin e tij. Dhe nëse ai del ndonjëherë, ajo do të nxehet që e bëri veten të duket si shakaxhi për një shakaxhi.”

Një përdorues tha – “Unë mendoj Jax po e bën atë të ndihet keq me veten.”

Një person tjetër vuri në dukje: “Burri i saj është shumë sipërfaqësor dhe ajo është shumë e pasigurt”.

Rregullat e Vanderpompës

Brittany, i cili ka qenë duke lundruar ndarjen në kohë reale, foli me ET përpara premierës së “Lugina”. Ajo tha për median se martesa kishte qenë e vështirë për një kohë të gjatë kur ajo dhe Jax mori vendimin për t'u ndarë.

“Gjatë gjithë sezonit, ju do t'i shihni gjërat aty-këtu dhe më pas ajo thjesht u përkeqësua pasi kamerat u ulën. Thjesht kam arritur pikën time të thyer dhe mund të marr kaq shumë vetëm pas nëntë vjetësh, e kuptoni?” ndau ylli i realitetit.

Brittany Cartwright

Brittany la të kuptohej se një model i sjelljes së kaluar luajti në rënien martesore të çiftit.

“Nuk e di se sa shumë mund të jap tani, por sikur të më nënshtrojnë vazhdimisht. Sinqerisht, unë e meritoj të ngrihem si mbretëresha që jam”, tha ajo gjatë intervistës.

Brittany më parë sqaroi se ishte e hapur për një pajtim, duke shtuar se kishte dhënë Jax një listë me pesë gjëra që do të duhej të ndodhin përpara se ajo të mendonte t'i jepte një tjetër rast martesës së tyre.

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Jax hodhi poshtë thashethemet se ata kishin organizuar ndarjen për të promovuar shfaqjen e re, duke i thënë ET – “Dua ta bëj shumë të qartë se kjo nuk është një marifet publicitar. Mendoj se kjo do të ishte mënyra më e neveritshme për të reklamuar shfaqjen tuaj, kështu që dua ta bëj shumë të qartë, kjo nuk është ajo që po ndodh këtu. Njerëzit kalojnë gjëra të vështira në martesën e tyre, ne po përpiqemi t'i kuptojmë gjërat pak. Por kjo nuk na pengon të punojmë së bashku, ne jemi të rritur.”

Jax Taylor

Lugina transmetohet të martën në orën 21:00 ET në Bravo.

Në LA njerëzit fillojnë me Botox dhe filler në moshën 19 vjeç. Brittany është 35 vjeç. Ajo ndoshta ka bërë diçka për të paktën 10 vjet.