Brittany Cartwright u shfaq në LA PA unazë martese mes thashethemeve se Jax po ecën përpara!

Klea

Brittany Cartwright u shfaq në LA PA unazë martese mes thashethemeve se Jax po ecën përpara!

Brittany Cartwright u dallua në LA PA unazë martese mes thashethemeve se Jax po vazhdon!

Brittany Cartwright po anon drejt një vere solo teksa lundron jetën pas ndarjes nga burri i larguar Jax Taylor.

Brittany Cartwright

Lugina ylli, 35 vjeç, u pa nga NJERËZIT jashtë dhe rreth me një shoqe në Los Anxhelos të shtunën, më 1 qershor, me një unazë të gjelbër të gjallë, por veçanërisht pa unazë martese në dorën e majtë.

Ky shikim i e Cartwright-it gishti i unazës pa unazë vjen pas burrit të saj të larguar, Jax44 vjeç, duke u fotografuar duke shijuar një drekë tre-orëshe në LA me Paige Woolen në Granville Cafe më 25 maj. Çifti, të cilët kanë një djalë tre vjeçar Cruz Michael CauchUnë, njoftova ndarjen e tyre në shkurt pas katër vitesh martesë.

Brittany Cartwright

Jax dhe unë jam duke ndarë kohë dhe kam marrë vendimin të shkoj në një shtëpi tjetër për të marrë pak hapësirë ​​për hir të shëndetit tim mendor. Brittany zbuluar në podkastin e çiftit të huaj, Kur godet realitetiteksa ajo zbuloi ndarjen.

Në vijim të fotografive me modelen IG, Taylor sqaroi statusin e marrëdhënies së tij, duke pohuar se ai “nuk po dilte me askënd” në një deklaratë të shpërndarë në X (më parë Cicëroj) të enjten, më 30 maj. Në një episod të radhës solo të Kur godet realiteti më 31 maj, Jax zbuloi se edhe ai edhe Cartwright kanë rënë dakord reciprokisht se eksplorimi i marrëdhënieve me njerëzit e tjerë “është në rregull” ndërsa ata lundrojnë në ndarjen e tyre.

Jax Taylor

“Ne kemi disa rregulla me të, por kjo është ajo që ne po eksplorojmë,” shtoi ai.

Në episodin e 31 majit të Scheananigans, Scheana shpalosi prapaskenat intriguese pas Peige's hyrje në Jax, duke rrëfyer sesi lidhja u shpalos përmes një aktiviteti bamirësie golfi. “Me sa duket, e Pejxhit babi fitoi një raund golfi në ndonjë ngjarje bamirësie, për të luajtur një raund golfi me të Jax. Dhe pastaj, ai tha: “Oh, ju duhet të takoni vajzën time,”' Scheana u zbulua, duke reflektuar mbi hyrjen e pazakontë. “Kur dëgjova që babai e prezantoi me të Jax … Unë thashë, “Mirë”. Ishte interesante.”

Jax Taylor

Ndryshe nga spekulimet, Scheana sqaroi se njohja e saj e mëparshme me Pejxh rrjedh nga një paraqitje në podcast vite para përfshirjes së saj me Jax. “Ajo ishte në podkastin tim disa vite më parë … Ajo ishte e ftuar si mysafire nga Action Park Media, me të cilën kam qenë, sepse ajo ka një llogari në Instagram Shokët në DM … Ata ishin si:

“Ju nuk keni të ftuar për javën e ardhshme. Dëshironi të keni Paige Woolen në?” Dhe unë thashë: “Sigurisht. Cfaredo.” (Unë nuk e kisha idenë se kush ishte ajo. Kështu që unë thjesht dua ta vendos atë atje. Nuk është se ajo ishte si një shoqja ime.” Scheana sqaruar.

Scheana Shay

Në dritën e takimit të supozuar mes Jax dhe Pejxhdyshja u shfaqën publike në një festë të ditëlindjes për Jeremy Madix, kush eshte e Ariana Madix vëlla,Jax dhe e Brittany bar, Jax's Studio City. Gjatë festave, Pejxh bëri një vërejtje të lehtë, duke u tallur: “Jam shtatzënë”.

Megjithatë, Scheana ndërhyri me shpejtësi, duke paralajmëruar Pejxh për shakanë dhe shprehjen e saj e Brittany shqetësim për komentin.

Scheana Shay

“Kjo sens humori që mendoni se keni nuk do të fluturojë në këtë grup me këtë audiencë. Nuk ka asgjë qesharake në atë që thua.” Scheana pohuar, duke theksuar e Brittany ndjeshmëria pas ndarjes së saj nga Jax në shkurt.