Brittany Cartwright Son Cruz 'Overwhelmed' duke filmuar The Valley

Klea

Brittany Cartwright Son Cruz 'Overwhelmed' duke filmuar The Valley

Shikuesit e Vanderpump Rules u gjurmuan Jax Taylor dhe Brittany Cartwright nga takimi i tyre i parë në Vegas në 2015, deri në dasmën e tyre në Kentucky Castle në 2019.

Megjithëse u pushuan nga Pump Rules në 2020, Jax dhe Britt janë kthyer me shfaqjen e tyre të re Lugina. Dhe këtë herë ata kanë një vogëlush në tërheqje, djalin e tyre 2 1/2 vjeç Cruz Cauchi (Cauchi është mbiemri ligjor i Jax).

Por ndërsa prindërit e tij janë mësuar me mjedisin e realitetit televiziv, Cruz-it të vogël disave i duhej kohë për t'u përshtatur me të gjithë ata të huaj pranë, sipas Brittany.

Dita e parë ishte e vështirë

“Unë mendoj se, si ditën e parë … ai ishte pak i mbingarkuar,” tha Brittany për Daily Dish në festën premierë të The Valley. “Në shtëpinë tonë ishin rreth 10 persona me kamera dhe zë [equipment].”

Por pas disa hezitimeve fillestare, Cruz, i cili mbush tre vjeç në prill, mësoi të injoronte të gjitha trazirat dhe u vendos menjëherë në xhirimet. Megjithëse Brittany pranoi se djali i saj normalisht i gëzuar derdhi disa lot atë ditë të parë, ai u përshtat shpejt për të qenë në kamera.

“Pas kësaj, ai hyri menjëherë në të, si ne të tjerët,” tha Britt. “Ne harrojmë se ata janë edhe aty dhe, e dini, ishte argëtuese.”

“Ai është gjëja më e ëmbël”, shtoi ajo për djalin e saj. Jax ra dakord që djali i tyre i vogël e trajtoi situatën e re si një ushtarë dhe nuk kishte asnjë vështirësi me xhirimet.

Sipas pronarit të Jax's Studio City, anëtari më i ri i familjes “i donte djemtë e kamerës” dhe ekuipazhin.

“Ai ishte gjithmonë pas kamerës, duke parë skenat kur ata bënin riprodhimet dhe të gjitha këto,” shpjegoi Jax. “Ai ishte ulur me ekuipazhin, [and] ai e donte atë. Shërbimet artizanale ishin ndoshta gjëja e tij e preferuar.” Jam i sigurt. Cilit djalë të vogël në rritje nuk i pëlqen ushqimet?

Pavarësisht nëse Cruz e bën apo jo karrierën e tij TV reality, Jax është “super i emocionuar” për të parë debutimin e djalit të tij në televizion. “Dua të them, nëse ai pëlqen apo jo, ai është në të,” tha Jax shaka. “Une nuk e di, [if] eshte dicka [he’ll] duan të ndjekin një ditë. Ai mund të bëjë çfarë të dojë, por të paktën kjo është diçka që ai mund të shikojë prapa dhe të thotë: 'Oh, Zoti im! Aty është babi im i dushbag.”

The Valley transmetohet të martën në 9/8c në Bravo.