Brittany Cartwright rishikon mashtrimin e Jax Taylor

Klea

Brittany Cartwright rishikon mashtrimin e Jax Taylor

Yjet e Vanderpump Rules Jax Taylor dhe Brittany Cartwright keni një shfaqje të re në Bravo – The Valley – dhe gjërat nuk janë veçse bukuroshe tani.

Çifti i martuar, të cilët u takuan për herë të parë në VPR, kanë pasur gjithmonë pjesën e tyre të uljeve dhe ngritjeve. Vëzhguesit e panë këtë kur Jax për herë të parë e ndoqi vendasin e Kentakit derisa gjërat u prishën pasi ai e tradhtoi atë me një anëtar tjetër të kastit.

Pavarësisht nga të gjitha, megjithatë, Brittany e mori atë, përfundimisht u martua me të dhe duke pasur një fëmijë, Cruz. Por kjo nuk do të thotë që ylli i realitetit ishte në gjendje ta kapërcejë atë. Ajo foli në Hot Mic Podcast të Bravo për ndjenjën e “aq në siklet” kur iu desh të “rijetonte” momentin pasi u transmetua në televizion.

Jax dhe Brittany janë të mirë sot?

Edhe pse Brittany dhe Jax vendosën të vazhdonin lidhjen e tyre pas “tradhtisë” së tij, ylli i Bravo tha se duhej shumë punë për ta kapërcyer atë.

“Na u desh shumë punë për ta kapërcyer këtë. Seriozisht nja dy vjet… Më mori shumë kohë,” tha ajo. “Ne vendosëm ta zgjidhim atë me siguri.”

Sot, Jax dhe Britt po përjetojnë pak telashe në parajsë pasi nëna e një fëmije zbuloi se nuk jetonte më në të njëjtën shtëpi me Jax. “Nuk do të hyj në shumë detaje tani, sepse kjo është ende shumë e vështirë për t’u folur dhe unë jam duke i marrë gjërat një ditë në një kohë. Nuk e di se çfarë do të sjellë e ardhmja, por për momentin, fokusi im është të jem nëna më e mirë për Cruz-in”, tha Brittany.

Gjatë një episodi të fundit të podcast-it të tyre, When Reality Hits, Jax tha se diçka mund të mos jetë në rregull me “trurin” e tij, duke e bërë atë të sulmojë ashtu siç bën. “Nuk dua të vetëdiagnostikoj, por patjetër që diçka nuk shkon me trurin tim. Unë jam i vetëdijshëm për këtë. Po përpiqem ta kuptoj këtë”, tha ai.

Lugina vazhdon në Bravo, të martën në 9/8c.