Brittany Cartwright

Klea

Brittany Cartwright reagon ndaj takimit të Jax Taylor me Paige Woolen!

Brittany Cartwright reagon ndaj takimit të Jax Taylor me Paige Woolen!

Brittany Cartwright nuk përmbahet kur vjen puna për të ndarë ndjenjat e saj për martesën me të Jax Taylorsidomos pasi u pa duke kaluar kohë me modelen, Paige Woolen.

Jax Taylor

Duke marrë në Instagram Stories të dielën, 26 maj, Cartwright ka shpërndarë një video të titulluar “Duke parë Lugina Me dikë që është tronditur nga Jax Taylor,” duke lënë të kuptohet për ndjenjat e saj ndaj veprimeve të burrit të saj të larguar në Bravo shfaqje. Krahas klipit, Cartwright shkroi, “Faleminderit, dhe imagjinoni se çfarë kam kaluar pas dyerve të mbyllura.”

Brittany Cartwright

Një ditë më parë, Taylor44 vjeç, u kap duke shijuar drekën me të Leshi, 32 vjeç, në Los Anxhelos, të dy zgjodhën veshje të rastësishme tërësisht të zeza gjatë daljes së tyre në Granville Café. Kjo paraqitje publike vjen në vijim Cartwright dhe e Taylor-it Ndarja në shkurt pas pesë vitesh martesë. Çifti ka një djalë 3-vjeçar, Cruz.

Brittany Cartwright dhe Jax Taylor

Duke folur sinqerisht për marrëdhënien e saj me Taylor Tek ajo “Kur realiteti godet me Jax dhe Brittany” podcast, Cartwright zbuloi natyrën e trazuar të dinamikës së tyre aktuale. “Tani për tani … as nuk mund të jem në të njëjtën dhomë me të për një kohë të gjatë,” pranoi ajo, duke shprehur zhgënjimin për e Taylor-it gjoja mungesë respekti për kufijtë e saj gjatë ndarjes së tyre.

Brittany Cartwright

Ndërsa çifti lundron vështirësitë e tyre personale jashtë ekranit, fansat dëshmojnë zbërthimin e marrëdhënies së tyre në emisionin Bravo Lugina. Në një episod të fundit, tensionet arritën një pikë vlimi mes tyre Cartwright dhe Taylor gjatë një udhëtimi me aktorë, me Taylor duke spekuluar publikisht për e Cartwright zakonet e të pirit.

Duke reflektuar mbi episodin, Cartwright shpjegoi, “Jax sapo po hynte, si 'vë bast se po pinte, vë bast se po pinte' dhe unë nuk isha. Të gjithë miqtë e mi thanë: “Jo ajo nuk është”, dhe ai po më përulte para të gjithë miqve të mi.”

Brittany Cartwright

Pavarësisht dallimeve të tyre, Cartwright theksoi se prindërimi i përbashkët i djalit të tyre mbetet prioriteti i tyre kryesor. “Ne të dy jemi shumë të respektueshëm për këtë,” pohoi ajo. “Ky është gjithmonë nr. 1 dhe më i rëndësishmi.”

Në mes të dramës në vazhdim, Lugina bashkë-yllja Jasmine Goode e gjen veten në mëdyshje Jax Taylor's takimi i fundit me modelen Paige Woolen pas ndarjes së tij nga Brittany Cartwright.

Duke shprehur ndjenjat e saj ekskluzivisht për Us Weekly të martën, më 28 maj, Jasemini, 36 vjeç, tha: “Nuk jam i befasuar. (Është) tipike (për) diçka që Jax bën.” Ajo mbeti skeptike për shtrirjen e e Taylor-it përfshirja me Pejxhiduke hedhur dyshime mbi vërtetësinë e situatës.

Brittany Cartwright

Duke spekuluar mbi Jax's motivet, Jasemini sugjeroi se veprimet e tij mund të nxiteshin nga dëshira për të provokuar Cartwright mes ndarjes së tyre. “Unë mendoj se ai sheh Brittany të lulëzojë, të jesh i lumtur dhe të shkëlqejë dhe kjo ndoshta po e fërkon atë në rrugën e gabuar,” teorizoi ajo. “Unë mendoj se ai e mori këtë si të mirëqenë dhe tani ai është, si, duke u përleshur.”

Pavarësisht turbullirave në marrëdhëniet e tyre, Jasemini i lavdëruar Cartwright për besimin dhe qëndrueshmërinë e saj të sapogjetur përballë vështirësive. “Unë mendoj Brittanysinqerisht, largimi i saj nga Jax ka sjellë këtë besim dhe zjarr tek ajo,” vuri në dukje ajo, duke vënë në dukje e Cartwright lumturi e dukshme dhe mirëqenie të përmirësuar.

Jax Taylor

Duke reflektuar mbi një takim të fundit me Cartwright, Jasemini tregoi se si ajo ishte dëshmitare e përkushtimit të shoqes së saj ndaj rritjes personale dhe lumturisë. “Ajo po punonte për 'qëllimin e saj të fitnesit' dhe 'shumë e lumtur' në mjedisin e saj pa Jax.” Jasemini të përbashkëta, duke theksuar e Cartwright këndvështrim pozitiv për jetën.

Mes trazirave, Jasemini konfirmoi se Taylor dhe Cartwright po i kalojnë me sukses sfidat e bashkëprindërimit të vogëlushit të tyre, duke pohuar e Taylor-it rolin e një baba të përkushtuar.

Jax Taylor

Megjithatë, Jasemini mbetet skeptik për mundësinë e një pajtimi ndërmjet Taylor dhe Cartwright. “Dua që të gjithë miqtë e mi të jenë të lumtur, por në të njëjtën kohë është sikur nëse jeni të lumtur larg njëri-tjetrit, atëherë ndoshta kjo është një gjë e mirë”, tha ajo, duke lënë të kuptohet se ndoshta ndarja është rruga më e mirë për çiftin.

Sa për e Cartwright jeta romantike pas ndarjes, Jasemini mbeti buzë shtrënguar, duke ngacmuar, “Nuk e di nëse mund ta derdh atë.” Megjithatë, ajo siguroi se Cartwright “po bën mirë”, duke lënë të kuptohet një këndvështrim pozitiv për përpjekjet e ardhshme të shoqes së saj.