Brittany Cartwright

Klea

Brittany Cartwright pretendon se ajo dhe Lala Kent ishin 'mirë' kur Lala ngriti dado Feud në Ribashkim!

Brittany Cartwright pretendon se ajo dhe Lala Kent ishin 'mirë' kur Lala ngriti dado Feud në Ribashkim!

Brittany Cartwright Së fundmi ka shprehur habinë e saj për Lala Kent duke sjellë deri grindjen e tyre dado gjatë Rregullat e Vanderpompës ribashkim.

Lala Kent

Ylli i realitetit, 35 vjeç, i cili u përball me një turp të trashë nga burri i saj i larguar Jax Taylor në finalen e sezonit të Lugina, diskutoi incidentin në “Hite e realitetitpodkasti me të cilin bashkë-pret Jax.

Brittany pranoi se ishte kapur në befasi nga te Lales vërejtjet. “Do ta them këtë shkurt dhe ëmbël sepse nuk e dija që ajo do të fliste për këtë në ribashkim.” Brittany tha.

Brittany Cartwright

“Unë u ktheva pak nga kjo, sepse në atë moment, ajo më kishte kërkuar falje, (dhe) unë i kisha kërkuar falje. Pra, ishim plotësisht mirë, gjithçka ishte mirë, kështu që unë u hodha disi. Si, 'Pse po flitet për këtë në ribashkim?'

Pavarësisht konfuzionit të saj, Brittany ruajti dashurinë e saj për Lala. “Nuk e kuptova vërtet dhe ende nuk e kuptoj atë pjesë, por e dua Lala”, shtoi ajo.

Lala Kent

Gjatë episodit të fundit të ribashkimit me tre pjesë, KentiKështu pohoi 33-vjeçarja, e cila është në pritje të fëmijës së dytë Cartwright kishte “vepruar nga xhepi” në ditën e zbulimit të gjinisë së saj. Lala u zemërua duke thënë:

“Mos i dërgo mesazh mamasë sime ditën që mësoj se po bëjmë një vajzë dhe thuaj: “A e ke punësuar vërtet dadon tonë pa lejen tonë?”

Lala Kent

Lala vazhdoi, “Para së gjithash, ju jeni në Kentaki me Cruz”, duke iu referuar djalit tre vjeçar Cartwright ndan me Taylor.

“Dhe ajo tha, 'Kam Jax duke më bërtitur.' Dhe unë thashë, 'Epo, atëherë duhet të kesh Jax më telefononi që të mund ta ha të gjallë në vend të kësaj.'

Lala Kent

Lala sqaroi se kishte një keqkuptim në lidhje me termat “babysitter” dhe “dado” dhe ajo nuk ishte përpjekur ta punësonte dadonë larg Brittanypor thjesht donte që ajo të kujdesej për fëmijën.

Pas ribashkimit, Kenti mori pjesë në një Amazon Live seancë dhe u përgjigj, “TBD. Më pëlqen kjo përgjigje,” e pyetur nga një fans nëse ajo dhe Brittany ishin ende në grindje.

Brittany dhe Lala

Cartwright pranoi pjesën e saj në dramë, duke pranuar se ishte një “gabim” për të dërguar tekstin në ditën e te Lales zbulojnë gjininë.

“Unë kurrë nuk do të isha i pasjellshëm apo i keq me askënd, më lejoni ta bëj shumë të qartë,” shpjegoi ajo. “Gabimi im ishte që e shkrova mesazhin atë ditë, nuk duhej ta kisha bërë këtë. Unë kërkova falje menjëherë për këtë.”

Brittany dhe Lala

Më tej ajo shpjegoi shqetësimet e saj për situatën e dados. “Na u desh shumë kohë për të gjetur dikë që kishim besim Cruz. Ai ka nevojë për disa njerëz që janë të vazhdueshëm në jetën e tij.” Brittany tha.

“Ne fjalë për fjalë më kemi vetëm mua, Jax, dhe dadoja jonë këtu. Prandaj ishte e rëndësishme për mua. Nuk është për shkak të ndonjë gjëje tjetër. Nëse do ta kisha ditur ose do të kisha pyetur, do të kisha thënë: 'Po, sigurisht, bëje atë. Përdoreni atë për ditën!' Ishte më shumë nga vlera e shokut.”

Brittany Cartwright

Brittany pranoi se ajo dhe Jax ishin tashmë në një vend të vështirë, gjë që kontribuoi në reagimin e saj. “Mua dhe Jax ishin tashmë në një vend kaq të keq, kështu që thjesht shkrova një mesazh në një ditë që nuk duhej ta kisha. Por ne i kishim kërkuar falje njëri-tjetrit dhe e kishim kaluar që atëherë.”

Ndërkohë, Lala duket se po shijon shtatzëninë teksa pret ardhjen e vajzës së saj të re.

Lala Kent

Së fundmi ajo ka postuar një seri fotosh në rrjetet sociale, duke treguar gungën e saj në rritje dhe duke ndarë momente të ëmbla me vajzën e saj trevjeçare. Oqeani. Lalai cili ndan Oqeani me ish të fejuarin Randall Emmett53-vjeçarja përdori një dhurues sperme për të ngjizur fëmijën e saj të dytë.

Rregullat e Vanderpompës është në pauzë për sezonin 12.