Brittany Cartwright "Meriton më mirë" se Jax Taylor

Klea

Brittany Cartwright “Meriton më mirë” se Jax Taylor

Ylli i Vanderpump Rules Scheana Shay po mbrohet Brittany Cartwright kundër burrit të saj, Jax Taylor.

Ylli i reality foli me E! Lajmet në tapetin e kuq së fundmi dhe diskutuan ndjenjat e saj për ndarjen e Jax dhe Brittany. “Unë mendoj se është për më të mirën,” tha ajo. “Unë mendoj se ajo meriton më mirë dhe ajo meriton një partner që do ta trajtojë atë me respekt.”

Jax dhe Brittany po përpiqen të kuptojnë gjërat pas The Valley…

Tifozët e njohur me Jax dhe Brittany nga Vanderpump Rules e dinë se çifti nuk është i huaj për të luftuar. Një nga grindjet e tyre më të mëdha përfshinte pabesinë e Jax-it me një tjetër shoqe të aktorëve gjatë një sezoni të mëparshëm. Që atëherë, dyshja janë pajtuar dhe janë zotuar se do t'i bëjnë gjërat të funksionojnë për veten dhe fëmijët e tyre të ardhshëm. Megjithatë, Brittany së fundmi zbuloi se grindjet e vazhdueshme të dyshes kanë ndikuar në shëndetin e saj të përgjithshëm, duke e bërë atë të largohej nga shtëpia e tyre e përbashkët.

“Më vuajti vetëm pas nëntë vitesh që u përballa me një personalitet të tillë,” tha ajo. “Ne jemi shumë të ndryshëm në shumë mënyra, dhe ai është rritur gjithashtu në shumë mënyra.”

Pavarësisht rritjes së tij, Brittany nuk është e sigurt nëse ata do të përfundojnë përsëri së bashku. “Nuk jam ende i sigurt për atë situatë, por për momentin, hapësira është shumë e nevojshme për të dy ne. Thjesht jam i lumtur që pata forcën për ta nxjerrë veten përfundimisht nga ajo situatë, sepse nuk mendoja se do ta lija kurrë, ndonjëherë.

Jemi ende në fazat e hershme të sezonit 1 të The Valley. Megjithatë, të dy yjet e realitetit ngacmuan se më shumë nga pasojat e tyre do të shfaqen në televizion. Në një intervistë të veçantë, kur u pyet nëse Jax kishte ndonjë keqardhje për sjelljen e tij këtë sezon, ylli i House of Villains tha “Jo” përpara se të zbulonte se ishte një “punë në progres”.

“Ndoshta nëse do të isha pak i shkurtër me Brittany-n ndonjëherë, ndoshta mund të shikoj prapa… Por në pjesën më të madhe, jo. Unë jam ky që jam. Asgjë nuk ka ndryshuar shumë – ky është problemi. Asgjë nuk ka ndryshuar. Do të shohim se çfarë do të ndodhë pas një terapie dhe ndoshta pas disa ilaçeve. Do të shohim se ku do të shkojë.”

Lugina vazhdon në Bravo të martën në orën 9/8c.