Brittany Cartwright mbi vendimin për ta vënë djalin në terapi të të folurit

Klea

Brittany Cartwright mbi vendimin për ta vënë djalin në terapi të të folurit

Brittany Cartwright dhe Jax Taylor folën për marrjen e djalit të tyre, Cruz, në terapi të të folurit në një vështrim të fshehtë të The Valley.

Falë The Daily Dish të Bravo, një ngacmues për episodin e ri tregoi yjet e realitetit duke diskutuar mbi zhvillimin e fëmijës së tyre. Kur Jax e pyeti Brittany-n nëse kishte ndonjë “shqetësim” për të diskutuar me terapistin e Cruz, Miss Dory, ajo tha se fokusi i saj ishte të ndihmonte fëmijën e saj të kishte sukses.

“Unë thjesht dua të sigurohem që po i japim të gjitha mjetet e duhura dhe gjithçka që i nevojitet,” tha ajo. Në rrëfimin e saj, Brittany u tha producentëve se Cruz dukej se “u kthye prapa një ditë” pasi “u zvarritet, eci. [and] ulur lart.” Pas ca kohësh, ata vendosën se terapia e të folurit do të siguronte që Cruz “ka të gjithë ndihmën që i nevojitet”.

Brittany dhe Jax po bëhen bashkë prindër mes problemeve të tyre aktuale martesore…

Megjithëse Brittany dhe Jax duket se janë në një hapësirë ​​​​të mirë gjatë episodeve aktuale të The Valley, ne e dimë se gjërat do të shkojnë drejt greminës së shpejti.

Ish-yjet e Vanderpump Rules njoftuan betejat e tyre martesore në një episod të podcast-it të tyre When Reality Hits. Brittany shpjegoi se ajo u zhvendos nga shtëpia e tyre në luginë dhe në një Airbnb për shëndetin e saj mendor dhe mirëqenien e fëmijës së saj përpara se t'u kërkonte dëgjuesve të “luteshin për ne”.

Që kur u largua, Brittany zbuloi se ajo dhe Jax kanë qenë bashkë prindër, gjë që ka qenë më mirë se sa pritej.

“Ne po bëjmë një punë vërtet të mirë duke shkuar përpara dhe me radhë,” zbuloi ajo. “Dhe unë gjithashtu do të marr [Cruz] në shtëpi dhe të luajmë, dhe ne do të notojmë një ditë ose do ta bëjmë atë të luajë në setin e tij të lojës dhe do të bëjmë gjëra të ndryshme.”

“Jax do ta çojë në Sky Zone, ose do ta çojë në park një ditë. Por kjo është gjëja më e rëndësishme. Pra, mendoj se sinqerisht është më mirë sepse ne nuk po luftojmë përballë tij. Dhe për mua, mendoj se kjo është më e rëndësishmja tani. Sepse kjo është arsyeja pse më duhej ta nxirrja nga ajo situatë në radhë të parë.”

Lugina vazhdon të martën në orën 9/8c.