Brittany Cartwright lë të kuptohet për "mosrespektin" nga bashkëshorti Jax Taylor

Klea

Brittany Cartwright lë të kuptohet për “mosrespektin” nga bashkëshorti Jax Taylor

Brittany Cartwright po sigurohet që në një mënyrë ose në një tjetër, fansat e Vanderpump Rules do të shikojnë The Valley. Spinoff, i përqendruar përreth Jax Taylor dhe kompania që u përpoq të rritej në të 40-at e tyre, nuk ngjalli shumë eksitim në mesin e tifozëve. Ne kemi shumë në pjatat tona me efektet e vazhdueshme të Scandoval – ne nuk kemi nevojë për Jax në jetën tonë.

Por Brittany po punon shumë për kthimin e saj Bravo. Së fundmi ajo zbuloi se ajo dhe Jax po jetonin të ndarë pasi kishin kaluar telashe martesore. Kentucky Muffin e mbajti të paqartë se çfarë e shkaktoi tensionin.

Megjithatë, kjo nuk e pengon atë që t’u japë fansave pak bukë. Ja çfarë kishte për të thënë – disi – kur shkoi në storjet e saj në Instagram…

Brittany po jep sugjerime për ndarjen nga Jax

Britt së fundmi mori në Instagram Stories për të ndarë një citim të paqartë që duket se ka të bëjë me burrin e saj të larguar. Ajo ndau një citim nga @HerPsychology në faqen e saj ku shkruhej: “Distanca është përgjigja më e mirë ndaj mosrespektimit. Mos reagoni dhe mos debatoni.”

Hmm, pyes veten se cilës distancë mund t’i referohet Brittany? Potencialisht ajo po largohet fjalë për fjalë nga Jax ndërsa paparacët shkrepën foto. Nuk duhet një shkencëtar raketash. Por ajo që nuk është e qartë është saktësisht se çfarë ka bërë Jax për të marrë një përgjigje të tillë.

“Ruani vetes ankthin tuaj të mëtejshëm, shikoni vlerën tuaj, tërhiqni energjinë tuaj dhe vazhdoni jetën tuaj”, thuhet në pjesën tjetër të citatit. Brittany shtoi një “Amen” të thjeshtë në mesazh.

Postimi i theksuar vjen pasi Brittany hoqi mbiemrin e saj të martuar nga profili i saj në IG. Siç thashë – Jax dhe Brittany nuk do të ndalen para asgjëje për të na bërë të shikojmë këtë shfaqje.

The Valley shfaqet premierë të martën, më 19 mars në orën 21:00 në Bravo.