Brittany Cartwright largohet nga shtëpia me Jax Taylor

Klea

Brittany Cartwright largohet nga shtëpia me Jax Taylor

Brittany Cartwright po sjell dramën përpara rikthimit të saj televiziv të realitetit në The Valley. Ish-ylli i Vanderpump Rules më në fund ka adresuar spekulimet se ka telashe në parajsë mes saj dhe djalit të keq për një kohë të gjatë. Jax Taylor. Thuaj çfarë të duash për i pushuar ish-yjet e VPR, por ata dinë se si të na bëjnë të dëshirojmë t’i shikojmë në TV.

Thashethemet kanë qarkulluar se kohët e fundit ka pasur probleme në martesën e Jax dhe Brittany. Është e këndshme pasi të dy shfaqen si një çift i lumtur që provojnë “të rriturit” në trailerin përpara premierës së “The Valley”. Tani, Brittany mori pjesë në podkastin e saj “Kur realiteti godet me Jax dhe Brittany”, dukshëm pa Jax, për të adresuar thashethemet kokë më kokë.

Brittany thyen heshtjen e saj për ndarjen e Jax

Brittany përfundoi episodin e fundit të podcast-it të saj duke adresuar spekulimet për statusin e martesës së saj. Ajo tregoi se thashethemet ndonjëherë kanë merita. Ajo dhe Jax kanë kaluar një problem të vështirë në martesën e tyre.

Në emër të të qenit i sinqertë, Brittany lexoi një deklaratë të përgatitur për martesën e saj. “Jax dhe unë jemi duke ndarë kohë dhe kam marrë vendimin të shkoj në një shtëpi tjetër për të marrë pak hapësirë ​​për hir të shëndetit tim mendor,” tha ajo. “Nuk do të hyj në shumë detaje tani, sepse kjo është ende shumë e vështirë për t’u folur dhe unë jam duke i marrë gjërat një ditë në një kohë. Nuk e di se çfarë ka e ardhmja, por për momentin fokusi im është të jem nëna më e mirë për Cruz-in.”

Epo, ajo nuk i tha atij “Rawt in Hell”, por është e qartë se gjërat nuk janë mirë. Ajo u kërkoi dëgjuesve të “luteshin për ne”.

Kjo është një mënyrë e sigurt për t’u siguruar që të gjithë fansat e Pump Rules të jenë të sintonizuar në premierën e The Valley.

The Valley shfaqet premierë të martën, më 19 mars në orën 21:00 në Bravo.