Brittany Cartwright jep përditësimin e bashkë-prindërimit ndërsa ndahet

Klea

Brittany Cartwright jep përditësimin e bashkë-prindërimit ndërsa ndahet

Brittany Cartwright dhe Jax Taylor po marrin martesën e tyre një ditë në një kohë. Yjet e realitetit kanë qenë të hapur për betejat e tyre martesore në mes të sezonit të parë të shfaqjes së tyre të re, The Valley, që transmetohet në Bravo. Seriali ndjek disa ish-yje të Vanderpump Rules teksa marrin përsipër botën e të rriturve me miqtë e tyre dhe fëmijën e tyre të vetëm, Cruz.

Edhe pse çifti aktualisht jetojnë veçmas, Brittany i tha People se ata po bëjnë një punë fantastike si bashkë-prindër. “Ne po bëjmë një punë vërtet të mirë duke shkuar përpara dhe me radhë,” zbuloi ajo. “Dhe unë gjithashtu do të marr [Cruz] në shtëpi dhe të luajmë, dhe ne do të notojmë një ditë ose do ta bëjmë atë të luajë në setin e tij të lojës dhe do të bëjmë gjëra të ndryshme.”

“Jax do ta çojë në Sky Zone, ose do ta çojë në park një ditë. Por kjo është gjëja më e rëndësishme. Kështu që unë mendoj se sinqerisht është më mirë sepse ne nuk po luftojmë përballë tij. Dhe për mua, mendoj se kjo është më e rëndësishmja tani. Sepse kjo është arsyeja pse më duhej ta nxirrja nga ajo situatë në radhë të parë.”

Brittany u largua nga shtëpia e saj me Jax për shëndetin e saj mendor dhe djalin e saj

Fansat kishin spekuluar se Brittany dhe Jax po përjetonin telashe në parajsë përpara premierës së spin-off-it të tyre VPR. Gjatë një episodi të podcast-it të tyre, When Reality Hits, Brittany pranoi se i kishte marrë kohë burrit të saj House of Villains për të përmirësuar mirëqenien e saj.

“Jax dhe unë jemi duke ndarë kohë dhe kam marrë vendimin të shkoj në një shtëpi tjetër për të marrë pak hapësirë ​​për hir të shëndetit tim mendor,” tha ajo.

Për momentin, është ende e paqartë nëse çifti do të mbetet i martuar apo do të ndjekë divorcin. Sipas Brittany, ajo po fokusohet në atë që mund të kontrollojë.

“Unë po e marr atë një ditë në një kohë,” shpjegoi ajo. “Nuk e di se çfarë ka e ardhmja, por për momentin fokusi im është të jem nëna më e mirë për Cruz-in dhe ju dua djema. Lutuni për ne dhe gjithçka do të jetë mirë. Jemi mirë.”

Vazhdo të shikosh The Valley të martën në orën 9/8c për të parë më mirë dramën e prapaskenës në martesën e tyre.