Brittany Cartwright jep përditësime mbi planet e 2-të të foshnjës

Klea

Brittany Cartwright jep përditësime mbi planet e 2-të të foshnjës

A ka një tjetër Cauchi të vogël (emri ligjor i Jax Taylor) në rrugë? Më 17 nëntor, Vanderpump Rregullon alum Brittany Cartwright vizitoi podcast-in e Kristen Doute Seksi, Dashuria dhe Çfarë tjetër ka rëndësi. Sigurisht, doli tema që ka qenë në mendjen e të gjithëve që kur djali i tyre Cruz lindi në prill 2021: Kur do të vijë fëmija tjetër?

Ish-kamerierja e SUR-it i tha Kristen se ajo dhe Jax janë duke u përpjekur për një fëmijë tjetër për “nja dy muaj” tani. Ata shpresojnë t’i japin Cruz një motër të vogël, por thjesht nuk ka ndodhur ende.

Jax dhe Britt po mendojnë rozën për fëmijën numër dy!

“Thjesht nuk ka ndodhur ende për ne,” psherëtiu Britt. “Por gishtat e kryqëzuar.”

“Do të doja të kisha një vajzë nëse do të jem 100 për qind i sinqertë,” shtoi vendasja nga Kentaki. “Sepse une [already] keni një djalë.” Megjithatë, ajo me të vërtetë nuk do të kishte problem nëse ajo dhe Jax do të kishin një djalë tjetër. “Nuk më intereson në asnjë mënyrë.”

Tani që ajo ka kaluar tashmë fazën e të porsalindurit me Cruz, Brittany ndihet më e përgatitur për t’u kujdesur për një fëmijë herën e dytë. Ajo pranon se fitoi kaq shumë besim duke u kujdesur për Cruz-in gjatë muajve të tij të parë, “që do të jetë e dobishme për [her] Herën e dytë.”

“Unë di më shumë rreth dorëzimit,” ndau Brittany. “Unë di më shumë për paslindjen. Për shembull, unë kam mësuar shumë për trupin tim”. Gjithçka që ajo mësoi me Cruz-in “do të më ndihmojë për atë tjetër”.

Britt nuk dëshiron më tre fëmijë

Gjatë bisedës së saj me Kristen, Brittany pranoi se kishte ndryshuar mendje për të dashur tre fëmijë. Meqenëse Cruz është një djalë kaq i mirë, ajo shqetësohet se fëmijët e saj të ardhshëm mund të kenë një temperament të ndryshëm. Dhe siç do t’ju thotë çdo nënë, sa më shumë të keni, me siguri do të ketë të paktën një ngatërrestar në përzierje.

“Unë patjetër dua më shumë se një,” shpjegoi alumi i VPR. “Gjithmonë kam menduar se dua tre. Por tani që kam një të tillë – edhe pse Cruz sinqerisht është sjellja më e mirë, si fëmija ndonjëherë.”

“Ai është kaq i ftohtë … i pavarur dhe i lehtë,” vazhdoi ajo. “Tjetërsja me siguri do të dalë duke vepruar ashtu si Jax Taylor. Kështu që mund të jetë diçka ndryshe,” qeshi Brittany.

Jax ka thënë më parë se donte vetëm dy fëmijë, duke shtuar, “Zoti më dha dy duar për dy fëmijë”. Plus, kur keni tre, dy prindër janë më të shumtë. Dhe të vegjlit e dinë këtë. Fëmijët janë mjaft të zgjuar në këtë mënyrë.