Ariana Madix

Klea

Brittany Cartwright EKSPOZON aktorët e 'Vanderpump Rules' për të qenë GREEN me zili për suksesin pas skadovalit të Ariana Madix!

Brittany Cartwright EKSPOZON aktorët e 'Vanderpump Rules' për të qenë GREEN me zili për suksesin pas skadovalit të Ariana Madix!

Brittany Cartwright beson se Rregullat e Vanderpompës anëtarët e kastit janë “xhelozë”. Ariana Madix sukses në muajt që kur u dogj nga ish-i i saj, Tom Sandoval's lidhje me Rachel Leviss.

Brittany Cartwright

Ariana shënoi disa marrëveshje fitimprurëse miratimi pasi drama e lidhjes, e quajtur “Scandoval”, shpërtheu në shtyp vitin e kaluar.

35-vjeçari Lugina ylli e trajtoi këtë temë gjatë një paraqitje të fundit në podcast “Not Skinny Not Fat”. Prezantuesja, Amanda Hirsch, e pyeti “Rregullat e pompës” alum nëse kasti do të mund të ndjente ndonjëherë lumturi të vërtetë e Arianës suksesi, ose do të ishte gjithmonë “xhelozia”.

Ariana Madix

“Sepse të gjithë jeni duke bërë të njëjtën gjë dhe të gjithë dëshironi të njëjtat gjëra dhe [Ariana’s] duke e marrë atë tani, “tha Amanda.

“Unë mendoj se është e qartë se ka pak xhelozi në atë shfaqje.” Brittany u përgjigj.

Ariana Madix

Ylli i realitetit vazhdoi – “Unë jam padyshim i lumtur për të dhe e di që të gjithë janë të lumtur për të. Unë mendoj se të gjithë janë si: 'Epo, pse nuk po më ndodh mua kjo!'

“Ashtu si Scheana [Shay] për shembull”, vuri në dukje ajo. “Ajo është padyshim e lumtur për Arianapor prapë mund të jesh i lumtur për dikë dhe të duash t'i bësh edhe ato gjëra.”

Ariana Madix

Një rrymë “Rregullat e Vanderpump” përralla përfshin Ariana duke u zgjedhur mbi Scheana për të konkurruar në “Dancing With the Stars”.

Ariana solli një vërshim të marrëveshjeve të miratimit pas skandalit me markat duke përfshirë Bic, Duracell, Bloomingdales, Lay's, T-Mobile, Uber, Airbnb, ndër të tjera. 38-vjeçari luajti gjithashtu në një film Lifetime, lançoi një libër koktej dhe sapo mori një koncert si prezantuesja e re e “Love Island USA”. Imazhi i saj u shpërnda në kopertinat e revistës Glamour dhe Us Weekly dhe ajo madje shijoi një qëndrim në Broadway, duke luajtur Roxie Hart në Çikago.

Ariana Madix

Ylli i Bravo sapo bashkëpunoi me DSW për të nisur një linjë këpucësh.

Lala Kent ka qenë kritik ndaj Ariana në muajt që kur skandali i lidhjes e rriti statusin e saj të famshëm. Ajo vuri në dukje gjatë një interviste të fundit rrëfimtare se bashkë-ylli i saj kishte nevojë të “tërheqte kokën nga a** e saj” dhe “të kujtonte se kush janë miqtë e saj dhe çfarë kanë bërë për të”.

Brittany Cartwright

Ndërkohë, Ariana bleu kohët e fundit një shtëpi prej 1.6 milionë dollarësh, e ndërtuar në vitin 1962. Shtëpia moderne me 3 shtretër dhe 2 banja “e rinovuar së fundi” në mes të shekullit përmban një plan të madh dyshemeje të hapur, për Faqe Six. Kati i dytë ka një “suite parësore me përmasa bujare me një banjë moderne, një zonë ndenjëseje dhe pamje piktoreske të LA, duke përfshirë shenjën ikonike të Hollivudit”. Oborri i madh përmban një “zonë ndenjëse dhe kuvertë meditimi me pamje panoramike”.