Brittany Cartwright dhe Jax Taylor luftuan për të fituar para

Klea

Brittany Cartwright dhe Jax Taylor luftuan për të fituar para

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright's lufta vazhdon të egërsohet. Dyshja kanë shfaqur betejat në martesën e tyre gjatë disa episodeve të fundit të serialit më të ri të Bravo, The Valley. Dhe nuk është vetëm pirja e alkoolit dhe gjuhët e dashurisë për të cilat po luftojnë. Brittany i tha shoqes së saj, Scheana Shay, se edhe ata janë duke u lodhur për paratë. Uau, Çili – le të hyjmë në të.

Brittany-t e kishte stresuese të qenit mbajtësja e familjes në martesën e saj me Jax-in…

Gjatë episodit të mbrëmshëm të Vanderpump Rules, Brittany – e cila u pushua nga seriali në vitin 2020 – bisedoi me Scheana për stresin që ajo po përballonte duke qenë e martuar me Jax. Ajo zbuloi se një burim i madh konflikti ka të bëjë me të fituar para.

“Unë e di sa herë që unë dhe Jax po kalonim atë ku po fitoja më shumë para për një herë, mund të them që ishte një ndryshim për të.” Ajo vazhdoi, duke thënë: “Ne po luftonim shumë vetëm për shkak të kësaj.”

Më vonë, Brittany e pyeti këngëtaren e Good As Gold nëse “të qenit mbajtës i familjes” shkakton ndonjë tension në martesën e saj me Brock Davies. Sigurisht, u përgjigj Scheana, duke thënë se po.

Brittany u përgjigj, duke thënë se krenaria e Jax-it bëri që ai të ndiente një farë mënyre për të ardhurat e tyre. “Unë mendoj se për shkak se ata janë burra kaq burrëror, kjo mund të jetë diçka edhe nëse nuk e shprehin atë,” tha ajo.

Pasi u lanë të largoheshin nga VPR, Brittany tha “Rolet disi u kthyen”.

“Padyshim që po fitoja më shumë para,” vuri në dukje ajo. “Mund të them që lëndoi egon e Jax.”

Edhe pse kjo skenë u xhirua disa muaj përpara se Jax dhe Brittany të flisnin për të jetuar të ndarë, ajo u dha shikuesve një vështrim të brendshëm në disa nga problemet e tyre. Dhe falë kamerave që kapin pasojat e pasojave të tyre, ne do ta shohim të luhet në episodet e mëvonshme të The Valley.

Rregullat e Vanderpump vazhdojnë të martën në 8/7c.