Jax Taylor

Klea

Brittany Cartwright arrin ‘pikën e thyer’ me Jax Taylor, pranon se martesa nuk ishte ‘një situatë e mirë’

Brittany Cartwright arrin ‘pikën e thyer’ me Jax Taylor, pranon se martesa nuk ishte ‘një situatë e mirë’

Brittany Cartwright zbuloi se u nda nga burri, Jax Taylor, kishte një kohë të gjatë, përpara premierës zyrtare të reality show-t të saj të ri, “Lugina”.

“Rregullat e Vanderpump” alum ofroi një pasqyrë të re për marrëdhënien e saj të thyer gjatë një interviste me ET, në premierën e së enjtes. Ajo tha për median se martesa kishte qenë e vështirë për një kohë të gjatë kur ata vendosën të ndaheshin.

Jax Taylor

Brittany ende nuk ka zbuluar se çfarë çoi përfundimisht në ndarje, por ngacmoi se fansat do të zënë një vend në rreshtin e parë të dramës, pasi sezoni 1 i “Lugina” shpaloset.

“Gjatë gjithë sezonit, ju do t’i shihni gjërat aty-këtu dhe më pas ajo thjesht u përkeqësua pasi kamerat u ulën. Thjesht kam arritur pikën time të thyer dhe mund të marr kaq shumë vetëm pas nëntë vjetësh, e kuptoni?” Brittany të përbashkëta.

Rregullat e Vanderpompës

35-vjeçarja tha për People: “Sapo një grua godet pikën e saj të thyerjes, është si ‘e bërë’. Diçka si kliko në kokën time, dhe unë isha sikur ‘Duhet të largohem nga kjo situatë. Kjo nuk është e shëndetshme. Kjo nuk është një situatë e mirë. Djali im meriton më mirë. Unë meritoj më mirë’.”

Jax Taylor

Brittany la të kuptohej se shumë sjellje në të kaluarën luajtën në rënien martesore të çiftit.

“Nuk e di se sa shumë mund të jap tani, por sikur të më nënshtrojnë vazhdimisht. Sinqerisht, unë meritoj të ngrihem lart si mbretëresha që jam, “tha ajo gjatë intervistës së saj me ET.

Brittany sqaroi më parë se ishte e hapur për një pajtim, duke shtuar që ajo kishte dhënë Jax një listë me pesë gjëra që duhej të ndodhnin përpara se ajo të mendonte t’i jepte një tjetër rast martesës së tyre.

Jax Taylor

Brittany përshkroi gjendjen e saj aktuale mendore, duke vënë në dukje se djali 2-vjeçar i dyshes, Cruz, mbeti prioriteti i saj kryesor.

“Unë shkoj mbrapa dhe mbrapa. I kam ditët e mia ku jam, sigurisht që do të doja të isha [together again] – Unë e kam dashur atë dhe kam kaluar gjithçka me të dhe kam qëndruar pranë tij për shumë gjëra. Por sa mund të marrë një person, e dini?” shpjegoi ajo. “Në fund të fundit, Cruz është gjëja më e rëndësishme në jetën time dhe ai është ai që ka rëndësi.”

Jax Taylor

Ylli i realitetit i tha People se lëvizja në vendin e saj kishte dhënë “lehtësim”.

“Ndjej pak lehtësim. Më duhej kjo hapësirë.”

Brittany vazhdoi duke thënë: “Nëse njerëzit në të vërtetë më kanë parë gjatë viteve dhe do ta dinin personalitetin tim, ata do ta dinin se kjo nuk është diçka që unë do të bëja për shfaqjen tonë. Si, unë jam e gjitha për familjen. Unë jam e gjitha për martesën. Unë kam qenë për këtë gjatë gjithë jetës sime. […] Pra, kjo është diçka e vërtetë nga e cila më duhej të tërhiqesha.”

Jax hodhi poshtë zërat se ata kishin organizuar ndarjen për të promovuar “Lugina”, duke i thënë ET—“Dua ta bëj shumë të qartë se ky nuk është një marifet publicitar. Mendoj se kjo do të ishte mënyra më e neveritshme për të reklamuar shfaqjen tuaj, kështu që dua ta bëj shumë të qartë, kjo nuk është ajo që po ndodh këtu. Njerëzit kalojnë gjëra të vështira në martesën e tyre, ne po përpiqemi t’i kuptojmë gjërat pak. Por kjo nuk na pengon të punojmë së bashku, ne jemi të rritur.”

Jax Taylor

Ai deklaroi në një intervistë për People se prodhimi kishte organikisht kapën ulje-ngritjet e tyre martesore për një periudhë të gjatë kohore.

44-vjeçari e përshkroi ndarjen si një “frymëmarrje”, në të njëjtën intervistë.

“Vendosëm të marrim pak frymë,” Jax tha për median. “Nuk jam i sigurt se çfarë ka të ardhmen për këtë. Por për momentin, ky është vetëm skenari më i mirë, por ky nuk është një marifet publiciteti.”

Ylli i diskutueshëm i Bravo vuri në dukje se ndryshimi i vetëm i vërtetë ishte se dyshja nuk po “flinin në të njëjtin shtrat tani”, duke pikturuar një pamje më optimiste se bashkë-ylli dhe gruaja e tij.

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

“Lugina” Vijon premiera “Rregullat e Vanderpump” më 19 mars dhe do të kalojë në orarin e rregullt të orës 21:00 ET më 26 mars.