Britney Spears e mërzitur me motrën që konkurron në Dancing With the Stars

Klea

Britney Spears e mërzitur me motrën që konkurron në Dancing With the Stars

Britney Spears’ Motra më e vogël, Jamie Lynn Spears, u kthye në botën e televizionit. Ajo kishte një qëndrim shumë të shkurtër në Forcat Speciale: The Ultimate Test. Dhe tani ajo po konkurron në sezonin 32 të Duke kërcyer me yjet. Paralajmërim spoiler: motra e saj e madhe nuk është e lumtur.

Jamie Lynn u çiftua me profesionistin Alan Bersten. “Ai ka qenë i mrekullueshëm. Familja ime duhej ta takonte. Nuk do ta bëja më mirë me dikë tjetër”, tha ajo. Partneri i saj e vlerësoi atë si “puntore” dhe “të përkushtuar”. Jamie Lynn tregoi se vajza e saj 15-vjeçare, Maddie, e bindi atë të jepte një goditje në sallën e ballit DWTS.

“Nuk e di nëse dikush mund të jetë 100% gati për të marrë përsipër diçka kaq të madhe. Nuk e kuptova se çfarë angazhimi është, por patjetër që është. Unë jam gati të sfidoj veten”, tha Jamie Lynn.

Mos llogarisni në votën e Britney

Megjithatë, një person nuk po mbështet Jamie Lynn. Britney nuk ishte e entuziazmuar për përditësimin e karrierës së motrës së saj. Entertainment Tonight ka të gjitha detajet.

“Britney nuk është e emocionuar për Jamie Lynn duke bërë Dancing with the Stars”, pohoi një burim. “Ajo ndihet sikur është një moment i keq, veçanërisht me situatën aktuale me të cilën po përballet në ndarjen e saj me Sam [Asghari.]Sam bëri kërkesë për divorc nga Britney pas një viti lumturie martesore.

Insajderi vazhdoi: “Ajo ndihet vazhdimisht e zhgënjyer nga familja e saj, dhe kjo padyshim që të thumbon. Ajo nuk ka në plan të shikojë Jamie Lynn në shfaqje dhe marrëdhënia e tyre është e tensionuar.” Oh!

Britney luftoi për t’i dhënë fund konservatorit të saj nën drejtimin e babait të saj, Jamie Spears. Dhe Jamie Lynn u kritikua se nuk e mbrojti Britney-n. E gjithë ajo situatë ishte një rrëmujë ligjore dhe emocionale.

Dhe tani Jamie Lynn do të kërcejë për të ndihmuar të tjerët. “Unë e kam këtë mundësi unike ku m’u ofrua një shans për të punuar kur komuniteti im nuk mund të punojë, kështu që mendova se do ta bëj këtë dhe do t’ia dhuroj pagën time javore SAG, WGA,” shpjegoi ajo. “Thjesht ktheju atyre në një kohë kur ata nuk mund t’i japin as vetes.”

Sezoni 32 i Dancing with the Stars premierë të martën, 26 shtator, në orën 20:00 ET në ABC dhe Disney+ dhe do të jetë i disponueshëm për transmetim në Hulu ditën tjetër.