Bria Fleming në Martha's Vineyard Pause: 'Shuplakë në fytyrë'

Klea

Bria Fleming në Martha’s Vineyard Pause: ‘Shuplakë në fytyrë’

Bria Fleming nga Shtëpia Verore: Vreshti i Martës eshte gjithcka. Ajo jo vetëm që është e mrekullueshme, por ajo u jep shikuesve edhe TV fantastik. Çdo skenë me të (në pjesën më të madhe) është dramë, dramë, DRAM. Dhe unë, për një, jetova për kaosin e saj gjatë sezonit 2 të serialit Bravo. Megjithatë, pavarësisht reagimit pozitiv të fansave nga shikuesit (sidomos ata me ngjyrë), Bravo vendosi të ndalonte shfaqjen.

Bria ndau mendime të shpejta në lidhje me lajmet në internet në atë kohë. “Po, thashethemet janë të vërteta”, ka shkruar ajo. “Shfaqja jonë, SHMV, është vënë në pauzë.” Ajo vazhdoi, “Ndërsa është zhgënjyese të shohësh këtë të ndodhë, ne besojmë se do të na frymëzojë të eksplorojmë drejtime të reja në karrierën tonë, jetën personale dhe bizneset”.

Që nga ai postim në fund të majit, nuk kemi dëgjuar shumë nga aktorët për lajmet. Por gjithçka po ndryshon tani. Më në fund Bria u hap më shumë për ndërprerjen e emisionit dhe sipas saj, vendimi ishte tronditës.

Bria tha se statusi aktual i shfaqjes ishte tronditës sepse të gjithë u dorëzuan për Sezonin 2

Gjatë një bisede me Page Six, Bria diskutoi se si ndihej për Bravo që ndaloi shfaqjen e tyre. “Ishte si një shuplakë në fytyrë të dëgjoje se shfaqja është në pauzë sepse doli nga hiçi,” tha ajo.

“Mendoj se ishim shumë të tronditur dhe të zhgënjyer sepse e sollëm atë. Ne e sollëm [in the] sezonin e dytë. Si, të gjithë bënë pjesën e tyre.” Ajo madje vuri në dukje dramën “lëng”.

Ylli i realitetit tha se grindjet ishin “të gjitha organike”, duke shtuar se qeni i saj, Milo, i shtoi gjithashtu argëtimit.

“Unë pata dramën time,” tha Bria. “Unë jam gjithmonë në diçka.” Tani, kjo është e sigurt e vërteta. Falë Brias, ne morëm shumë goditje shpërthyese që ndoshta nuk do të kishin ndodhur pa të.

Nëse shfaqja kthehet, trazuesja shpreson që ajo të jetë mes atyre që do të kthehen. “Zemra ime ndihej sikur ishte [broken] copë-copë sepse kjo është si puna ime e ëndrrave dhe e di që nuk është fundi, por jemi kaq të kushtëzuar që të kthehemi çdo verë. Gushti është si, ‘OK, duhet të përgatitem, duhet të marr veshjet e mia dhe gjithçka’, tha ajo. “Por, sigurisht, ne do të donim të ktheheshim.”

Stream Summer House: Martha’s Vineyard on Peacock.