Ashley Darby

Klea

Brenda uljes intensive të Candiace Dillard dhe Ashley Darby që riparoi miqësinë e tyre


Brenda uljes intensive të Candiace Dillard dhe Ashley Darby që riparoi miqësinë e tyre!

Candiace Dillard dhe Ashley Darby nuk do të lejojnë që drama anësore t’i ndalojë ata të rindërtojnë miqësinë e tyre.

Amvise të vërteta të Potomac Shokët e aktorëve duken të vendosur për të riparuar marrëdhënien e tyre, pasi zonjat vendosën të kalonin një përleshje jashtë kamerës që shpërtheu mes miqve të tyre përkatës gjatë prodhimit të sezonit 8.

Candiace Dillard dhe Ashley Darby

Candiace, 36, foli për Page Six për zhurmën, duke i thënë gazetës – “Përleshja ndodhi në fund të xhirimeve.”

Ajo shtoi: “Dhe ne në të vërtetë patëm një bisedë vërtet të rëndësishme dhe të rëndësishme për këtë në finale. Më dha shumë respekt për Ashley.

Ashley Darby

Candiace vuri në dukje se e Ashley-t Qëndrimi i përulur për situatën i kujtoi asaj se ajo u rrit nga një “grua e mirë”, nëna e saj, Sheila.

“Ishte sikur, ‘OK, Sheila të rriti. Ajo të rriti drejt’”, ka shpërthyer këngëtarja. “Unë e dua Sheila.”

Ashley Darby

Ashley, 35, dhe Candiace kanë prerë kokat shumë herë gjatë viteve, më së shumti gjatë e Ashley-t mbrojtja e alumit RHOP dhe Candiace’s kundërshtarja, Monique Samuels, gjatë sezonit 5.

“Ne të dy kemi pasur shumë rritje gjatë viteve,” Candiace tha për marrëdhënien e saj të ndryshuar me yllin e saj. “Ka një respekt të ndërsjellë që na shihni të kalojmë dhe flasim [this upcoming season].”

Candiace Dillard

TMZ publikoi pamjet në fund të sezonit të xhirimeve që tregonin kastin duke ndërhyrë në një përleshje mes tyre Wendy Osefo’s shoqja, Keiana Stewart dhe e Ashley-t shoqja, Deborah Williams. Përleshja shpërtheu në korrik pasi produksioni përfundoi në Zebbie’s Garden në Uashington, DC, ku aktorët ishin mbledhur për të festuar nisjen e Ashley dhe bashkë-yll, e Gizelle Bryant linjë veshjesh aktive. Një raport i policisë thoshte se debati i Stewart dhe Williams u kthye fizik pasi u hodh një pije.

Candiace Dillard

Ashley dhe Candiace, të cilët të dy ndërhynë për të prishur përleshjen, më vonë u takuan për të shuar dramën e çrregullt.

“Është një kthesë e tmerrshme e ngjarjeve dhe është e padrejtë,” Candiace tha, duke nënkuptuar se Ashley kishte rënë dakord. “Dhe ne nuk duhet t’i nënshtrohemi asaj lloj dhune dhe të keqeje të llogaritur, sepse dikush nuk është rritur siç duhet.”

Ashley Darby

Ashley u zbulua gjatë një paraqitjeje të 7 shtatorit në “Virtual Reali-Tea Live” të Page Six! podcast se ajo vendosi të mbajë distancën e saj nga Williams pas incidentit shpërthyes.

“Unë e kam bërë mjaft të qartë qëndrimin tim ndaj dhunës dhe e kam mbajtur këtë, edhe pse, për shembull, e dua Deborën si person dhe e njoh si nënë; kështu u njohëm me njëri-tjetrin”, tha ajo në atë kohë. “Unë nuk u pajtova me atë veprim, kështu që ne po marrim pak hapësirë.”

Candiace Dillard

Candiace është i kënaqur që Ashley vendosi të ndërpresë miqësinë e saj me Williams, një “mik” i kastit që përhapi një thashethem Candace’s burri, Chris Ballard, gjatë xhirimeve të sezonit 7.

“Thjesht më tregon se pavarësisht gjithë trazirave dhe dramës dhe mospajtimit gjatë gjithë kohës apo shikimit sy më sy që Ashley ka një busull moral, ose disi një busull moral.” Candiace shpjegohet.

Ajo shtoi – “Unë e vlerësova se ajo ndjeu peshën e asaj që do të thoshte të pushoje nga dikush që nënkuptonte dëmtim të qëllimshëm jo vetëm për mua, por për të gjithë grupin tonë.”

Candiace Dillard-Bassett

Candiace beson se ajo ishte objektivi i synuar i agresionit të Williams, por Stewart, i cili dukej se po godiste, po qëndronte në rrugë.

“E shihni se si ndodhi. Ai përbindësh ishte menduar për mua”, tha ajo, duke iu referuar Williams. “Ishte menduar për mua dhe Keiana që të më mbronin, mendoj, në një mënyrë instinktive”.

Pavarësisht përleshjes, Candiace vuri në dukje se ajo dhe bashkë-yjet, Darby, Osefo, 39, Bryant, 53, Karen Huger, Robyn Dixon, Mia Thornton dhe fillestar Nneka Ihim, kishte “shumë momente të mira” gjatë xhirimeve të sezonit të ardhshëm. Ajo madje thirri Ashley “Ai argëtues” i grupit.

Candiace Dillard

Ajo zbuloi – “Ajo organizoi një nga udhëtimet tona këtë sezon, dhe ajo gjithmonë e sjell atë. Ajo ka aktivitetet, rekuizitat dhe favoret e partisë dhe mund të jetë e mirë në bashkimin e njerëzve kur nuk është e mirë për të qenë kaotike.”

“Është një sezon me të vërtetë i mirë,” shtoi ajo. “Kishte shumë pika të ndritshme në të. Jam shumë i lumtur me rritjen e disa miqësive dhe jam fokusuar në këtë.”

Amvisat e vërteta të Potomac Sezoni 8 shfaqet premierë më 5 nëntor në orën 20:00 ET në Bravo.