Bravolebs me pamjet më të mira të Coachella ndër vite

Klea

Bravolebs me pamjet më të mira të Coachella ndër vite

Festivali muzikor Coachella solli një mënyrë të re për të luajtur për ta me prirje muzikore dhe me njohuri të mediave sociale. Mes të pranishmëve, të shumtë Bravolebë i janë bashkuar festimeve që ndodhin një herë në vit në shkretëtirat e Kalifornisë në një qytet të vogël të quajtur Indio. Takimi vjetor përzien më të mirat e muzikës me artet dhe mbahet në Empire Polo Club. Shfaqja e parë ishte në vitin 1999, por vitet e fundit, ajo është kthyer në një Mekë për ata që janë gati të spërkasin paratë dhe të vishen me pamje të egra.

Lisa Rinna

Në ditët e sotme, Coachella nuk ka të bëjë vetëm me muzikën. Ka të bëjë gjithashtu shumë me modën. Lisa Rinna nuk zhgënjen kurrë, dhe me kalimin e viteve, ajo ka pasur disa pamje interesante, duke përfshirë një video të kërcimit të saj pa sytjena për Harry Hamlin. Mes grimit shumëngjyrësh dhe parukeve ekstravagante, Lisa di gjithmonë se si t'i rikthejë. Megjithatë, Lisa ka bërë të pamundurën çdo vit për të tejkaluar pamjen e saj të mëparshme.

Në vitin 2019, Lisa veshi një jumpsuit të gjelbër me një dekolte të cekët teksa pozonte para Amazon Lockers. Gjithashtu nuk mund të harroj të përmend se ajo kishte veshur dy pako Gucci fanny për të kompletuar pamjen. Lisa përqafon stilin casual dhe në stilin e vërtetë “I don't jap a fu*k”, vesh pantallona mëndafshi dhe një tank të zi. Pamja e saj më e mirë ishte ndoshta në festën e mesnatës së Erika Jayne x ShoeDazzle x Nylon Coachella, ku kishte veshur pantallona hapësinore argjendi me një xhaketë lëkure të zbukuruar me ngjyrë kafe.

Scheana Shay

Për sezonin 2023 të Coachella, Scheana Shay u kujtoi të gjithëve se një ansambël i vogël i zi nuk del kurrë nga moda. Edhe pse shumica e ndjekësve mund të kenë menduar se festivali muzikor ishte bërë sinonim i ngjyrave të ndezura, Scheana vendosi të kanalizojë Adams të saj të brendshëm të Wednesday. Nëna e një fëmije e mahnitur në pamjen e saj grunge me temën e viteve '90, e kompletuar me çizme të zeza me platformë 4,5 inç deri tek gjuri. Edhe pse ishte krejtësisht pa ngjyra, ajo nuk ishte pa stil.

Scheana u kujdes që të ndërronte veshjet disa herë gjatë ditës. Ajo fillimisht veshi xhinse dhe një xhufkë me diamant të zi. Pamja e radhës ishte një veshje me bikini krejt e bardhë me një bluzë me grep dhe një fund të gjatë rrjetë. Pamja e fundit përfshinte një kapelë (memece) me kovë, pantallona të ulëta UFO-je dhe një bluzë me ngjyrë, të gjitha të tërhequra së bashku me atlete të bardha të trasha.

Gia Giudice

Vetëm dje, Gia Giudice po këndonte “Waking Up in the Morning” dhe i bërtiste Milania Giudice për të qenë brat. Por jo i diplomuari i fundit i Universitetit Rutgers po feston në Coachella dhe po lëkundet disa veshje seksi. Falë një marrëveshjeje reklamash me Shein (e cila është në të vërtetë një kompani e tmerrshme), Gia tronditi ditën e parë me një ylber dy-pjesë, e cila përfshinte një mini fund të përputhshëm. Për të shmangur një fytyrë të djegur nga dielli, ajo e kompletoi look-un me një kapelë kauboj.

Pamja e saj e dytë ishte një shkallë më lart dhe, përsëri, një ansambël kryesisht i zi. Gia kombinoi një bluzë bikini të zezë me rripa të kryqëzuar dhe një fund të shkurtër xhins gri, duke treguar mesin e saj. Ajo e kompletoi look-un me një xhaketë lëkure të zezë, çizme të bardha me lidhëse dhe syze dielli drejtkëndëshe të zeza.

VPR cast

Në vitin 2022 përpara se sh*t metaforik të godiste fansin, grupi Vanderpump Rules bëri një pelegrinazh vjetor në Indio. Rachel Leviss shtangur me një fustan të gjatë me lule ndërsa ishte në Coachella. Më pëlqeu krahasimi, pasi ajo nuk kishte nevojë të ishte haptazi seksi si disa nga gratë e tjera përreth saj. Fustani maxi i tejdukshëm me lule përmbante qëndisje rozë të ndezur, mëngë të gjata dhe një dekolte të zhytur.

Armiqja e harkuar e Rachel, Ariana Madix, e kanalizoi Britney Spears-in e saj më të mirë në një veshje tërësisht xhins të kompletuar me një busti të përshtatshme. Dhe mendoj se do të përfundojmë me një tjetër look Scheana sepse si të mos përmendim minifustanin ylber të ngushtë deri në lëkurë? Prerja në anët e saj nxirrte në pah kornizën e saj të tonifikuar dhe dukej se kompletonte fundjavën me pikat kryesore të modës.