Erika Jayne

Klea

Bravolebrity Shades Shfaqja e Erika Jayne në Las Vegas ‘Best It All on Blonde’ mes çmimeve në rënie të biletave!

Bravolebrity Shades Shfaqja e Erika Jayne në Las Vegas ‘Best It All on Blonde’ mes çmimeve në rënie të biletave!

Sutton Stracke mori një rrëshqitje në Erika Jayne’s Shfaqja në Las Vegas, “Bet It All on Blonde”, pas rënies së shitjeve të biletave.

Sutton Stracke

Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli e mbuloi rezidencën e re të yllit të saj, kur me sarkazëm pohoi se nuk mund ta përfshinte një udhëtim të shpejtë në Vegas në orarin e saj. gjatë një paraqitje të kohëve të fundit në podcastin Virtual Reali-Tea të Page Six.

“Jam shumë i zënë këtë vjeshtë,” tha pronari i butikut kur u pyet për pjesëmarrjen në shfaqje. “Jam i zënë!”

Sutton Stracke

Sutton më pas vuri në dukje se ajo mund të blinte një biletë për të gjithë në audiencë pasi ata kishin zbritur kaq shumë në faqet e rishitjes.

“Mendova se ishin 7 dollarë!” Sutton tha. “A do të dëshironin të gjithë të shkonin në Erika Jayne koncert? Sepse mendoj se mund ta lëkundem.”

Erika Jayne

Sutton iu kërkua të fliste me Erika duke e etiketuar atë si anëtaren “më të çrregullt” të kastit të RHOBH gjatë sezonit të xhirimeve.

“Kjo për shkak se ajo kishte një lobotomi dhe ajo nuk po fliste … Dikush duhej të fliste.” Sutton u përgjigj.

Erika Jayne

Ndërkohë, Erika shkoi në Instagram të enjten për të promovuar këngën e saj të re, “Drip Drop”.

🚨 #DRIPLO TANI💧Kjo nuk është një stërvitje”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Tekstet, nëpërmjet gjeniale.com, lexoni—“Gati ja ku po shkojmë. Duke u shpejtuar, unë jam në kontroll. Gjithmonë në zonë, duke shkelur në të panjohurën dhe gjithçka është flori.”

“Nga koka deri te gishtat e këmbëve, po bëj një shfaqje. Më shiko me shkëlqim, më shikoshkëlqim. Igjithmonëhidhni zarin… Pikoni pika, si kur e godas me atë shkëlqim buzësh.”

Erika Jayne

Muajin e kaluar, Sutton i hodhi hije Erika gjatë një interviste për Us Weekly, pasi këngëtarja pohoi se kishte rënë “hormonalisht” në peshë gjatë periudhës së menopauzës.

“Kam kaluar në menopauzë, por ende nuk dukem ashtu, por në rregull,” tha 51-vjeçari.

Erika adresoi humbjen e saj të dukshme në peshë gjatë një paraqitjeje më 1 gusht më “Shiko çfarë ndodh drejtpërdrejt” pasi mikpritësi, Andy Cohen, sugjeroi se ajo kishte përdorur shkurtoren popullore për humbje peshe, Ozempic.

Erika Jayne

Cohen ngacmoi – “Jo aleat i Ozempik?”

“Po kaloja menopauzë” Erika u përgjigj, duke shtuar, “kështu që i hoqa të gjitha”.

Sutton e bëri të qartë se ajo ishte e impresionuar nga E Erikës sukses në humbjen e peshës, pavarësisht komentit të saj të ashpër.

“Epo, zoti i mirë. … Më duhet të bëj çfarëdo që ajo po bën,” Sutton pranuar.

Erika Jayne

Dizajneri gjithashtu ngacmoi se fansat mund të prisnin të shihnin një miqësi të rinovuar mes të dyve RHOBH Sezoni 13.

“Unë mendoj Erika dhe unë kam pasur gjithmonë këtë lidhje shumë të çuditshme … që ne nuk mund ta shpjegojmë, ” Sutton tha. “Është një lloj marrëdhënie dashurie-urrejtjeje. Sepse në fund të fundit, më pëlqen ajo. Ne zihemi, por më pas më pëlqen ajo.”

Ajo shtoi: “Këtë sezon, ne nuk kemi luftuar aq shumë. Eshte qesharake. [Well]ne luftuam, por më pas nuk e bëmë.”

Sutton Stracke