Jessel Taank

Klea

Bravolebrity hedh hije të madhe në yllin ‘Descending’ ‘RHONY’ Jessel Taank

Bravolebrity hedh hije të madhe në yllin ‘Descending’ ‘RHONY’ Jessel Taank

Amvise të vërteta të Beverly Hills shap, Brandi Glanvillendau mendimet e saj për sezonin 14 Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut aktori gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj, duke veçuar publicistin e modës, Jessel Taank.

Jessel Taank

Brandi Glanville vuri në dukje në podkastin e saj, “Brandi Glanville pa filtrim”, se “publicistët trembin [her] pak”, përpara se të tregonte një skenë që shfaqej Jessel, nëna e saj, Nilam, dhe djemtë e saj binjakë, Kai Singh Randhawa dhe Rio Singh Randhawa. Familja u filmua duke udhëtuar për në shtëpinë e Bruklinit Jessel Taank bashkë-yll, Sai De Silva, para të sapoardhurit Bravo vuri në dukje një “përkulje në Brooklyn” për fëmijët e saj në hyrje të Sai-t vendbanimi.

Brandi Glanville

Brandi tha për skenën – “Ajo është si ‘Oh kjo quhet një përkulje, një përkulje në Brooklyn’. Babe, wow, dua të them, përbuzës shumë. Unë e di që ajo ndoshta nuk e kishte menduar, mirë, po, ajo donte ta thoshte. Ajo thjesht ishte sikur oh yuc, kjo është bruto.”

Jessel Taank

Brandi gjithashtu ndau se ajo u shty nga mënyra se si Jessel Taank foli për marrëdhënien e saj me bashkëshortin, Pavit Singh Randhawagjatë episodit të parë. Jessel vuri në dukje se ajo “dinte çdo gjë të vogël rreth tij dhe më pas [she] e rregulloi dhe më pas [she] u martua me të.”

“Më duket sikur Jessel dhe bashkëshorti i saj janë në atë kruarje shtatëvjeçare dhe që ajo të thotë në televizionin kombëtar, ajo i rregulloi të gjitha problemet e tij është disi nënçmuese dhe turpëruese, gjithashtu thjesht ta dëbosh atë nga dhoma.” Brandi deklaruar. “Më besoni, kjo është martesa për t’u parë për të parë nëse ia kalon një sezoni të realitetit televiziv. Unë po ju premtoj, tashmë shoh të çara.”

Jessel Taank

Jessel foli për bashkimin me RHONY aktorët muajin e kaluar gjatë një interviste me “Housewives Nightcap” të Access Hollywood.

Jessel Taank

43-vjeçarja pranoi se “sa herë që ia zhvesh shpirtin dikujt, është nervoz”, por shtoi se ajo “nuk do të thoshte kurrë jo” për të luajtur në serialin e rinovuar të realitetit.

Ajo shpjegoi: “Unë jam indianja e parë që e bëj këtë, kështu që isha e emocionuar të ndaja pak nga bota dhe kultura ime me Amerikën.”

Jessel Taank

Jessel shtoi se qëllimi i saj ishte të ishte e vërtetë në mënyrën se si e portretizonte marrëdhënien e saj me burrin e saj në serial. Ajo ka qenë e hapur me shikuesit për luftën e çiftit me çështjet e intimitetit pas lindjes së djemve të tyre binjakë 2-vjeçarë.

“Kur iu bashkua shfaqjes, thashë se do të jem e hapur dhe e sinqertë për gjithçka,” tha ajo. “Dhe unë mendoj se ishte jeta pas lindjes dhe e gjithë kjo do të zbulohet në shfaqje, por unë pata shumë vështirësi për të konceptuar, dhe kjo në vetvete ishte e vështirë dhe më pas, si jeta e rikthimit ishte e vështirë dhe dëgjo, të gjithë e kalojnë atë. Dhe doja të ndaja realitetin se çfarë do të thotë kjo në të vërtetë. Pra, mos më keqkuptoni, ne jemi mirë. Por u desh pak kohë.”

Jessel Taank

Nëna e dy fëmijëve foli gjithashtu për “New York Live”, duke trajtuar rolin e saj si “shtëpiakeja e parë e Azisë Jugore”.

“Ka ndoshta 1.5 miliardë indianë në botë, dhe 50 janë në media, dhe kështu ishte shumë e rëndësishme për mua që jo vetëm të përfaqësoja një kulturë, por me të vërtetë të isha atje dhe jashtë duke bërë atë që po bëj,” tha ajo. .

Jessel Taank

Jessel i diskutuar për sezonin e ardhshëm, duke komentuar — “Shfaqja me të vërtetë të çon në një slitë, ne kemi disa momente vërtet argëtuese për grindjet e vogla, por pastaj bëhet mjaft intensive nganjëherë gjithashtu. Kështu që unë mendoj se ka një ekuilibër të mirë të atyre momenteve qesharake dhe ju e dini, jo dhe aq – e dini, momente emocionale.”

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla