Bravolebrity ekspozon yjet e 'RHOBH' Kyle Richards dhe Dorit Kemsley janë të rrejshëm si f*ck!

Klea

Bravolebrity ekspozon yjet e ‘RHOBH’ Kyle Richards dhe Dorit Kemsley janë të rrejshëm si f*ck!

Bravolebrity ekspozon yjet e ‘RHOBH’ Kyle Richards dhe Dorit Kemsley janë të rrejshëm si f*ck!

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut yll Erin Lichy ishte më pak se i impresionuar pas bashkëveprimit me Amvise të vërteta të Beverly Hills më të mirat, Kyle Richards dhe Dorit Kemsleynë BravoCon 2023.

“Une mendova Kyle dhe Dorit do të kishte qenë më miqësore, kjo është e gjitha.” Erin ndarë gjatë pjesëmarrjes në lojën “Show the Shot or Take the Shot” të Page Six.

erin lichy

Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut ylli e sqaroi këtë Kyle dhe Dorit nuk ishin tamam “të pasjellshëm”, thjesht më pak se të përzemërt.

Erin vuri në dukje – “Ne jemi ulur të gjithë së bashku, ne jemi të gjithë në të njëjtën barkë, kështu që nuk është se ju jeni më i mirë se kushdo.”

Erin36, vazhdoi të mohojë se ajo ishte ylli RHONY që ylli i RHOBH, Kristal Kung Minkoffetiketuar “i vrazhdë”.

erin lichy

Kristal më parë tha për E News se gratë nga “të dyja” ekskluzivitetet aktuale dhe të mëparshme RHONY ishin “të pasjellshme” me të gjatë konventës së tifozëve në Las Vegas, që u zhvillua në fillim të këtij muaji. Ajo nuk pranoi të identifikonte individët, duke vënë në dukje se nuk do të “thoshte asnjë emër”.

“Unë e di atë Kristal nuk po flisja për mua, sepse kam ngrënë darkë me të të enjten mbrëma, dhe e dua, dhe ne flasim, në fakt i dërgojmë mesazhe dhe na pëlqen njëri-tjetri.” Erin tha.

Dorit Kemsley dhe Kyle Richards

te Erinit bashkëshorti, Abe Lichy, thirri për të thënë se ai “mund të garantojë se nuk ka mundësi që ajo t’i referohej ty”.

“Dua të them se do të ishte vërtet e çuditshme, dhe ajo nuk më duket si një nga ata njerëz që janë aq të çekuilibruar sa thonë se nuk është kështu.” Erin pohoi.

Dorit Kemsley dhe Kyle Richards

Erin nuk pranoi të peshonte kur iu kërkua të merrte me mend se kush supozohej të kundërshtonte Kristal. Ajo madje vazhdoi të “pretendojë të pestën”.

Ajo e ndau këtë përveç takimit të ftohtë me të Kyle dhe Dorit“askush nuk ishte i pasjellshëm” me të gjatë përvojës së saj të parë të plotë të BravoCon.

Dorit Kemsley dhe Kyle Richards

Erin zbuloi se i pëlqente të takohej me çiftin “Real Housewives of Orange County”. Heather Dubrow dhe burri, Dr Terry Dubrowsi dhe ylli i “Real Housewives of Miami”. Lisa Hochstein dhe i dashuri i saj, Jody Glidden.

te Erinit Debutimi i BravoCon ndodhi vitin e kaluar, kur ajo u shfaq si pjesë e i rindezur RHONY të hedhura.

Lizzy Savetsky

Loja e modës e rishtareve Bravo ndezi muhabet kur ajo tundi një këmishë të bardhë me kopsa, të brendshme të zeza latex me bel të lartë dhe pa pantallona. Personaliteti i “Shtëpisë Verore”, Paige DeSorbo, bashkë-ylli i saj Ciara Millerylli i “Vanderpump Rules”. Ariana Madix dhe shap “Poshtë kuvertës”, Malia e Bardhë, gjithashtu kërceu në trendin e modës pa fund.

Erin Lichy

Bashkëthemeluesi i Mezcalum kaloi pas fashionistes, Paige DeSorbo, kur u pyet se cilin yll të “Shtëpisë Verore” do ta quante të veshur më mirë. Ajo emëroi Amanda Batula si duket ajo që “gozhdoi” gjatë BravoCon.

“Unë mendoj Amanda duket mirë gjatë gjithë kohës” Erin tha. “Sikur ajo e njeh atmosferën e saj. Ajo vishet për vete.”