Bravolebrities duke e kthyer dasmën e anuluar të Carl Radke dhe Lindsay Hubbard në arratisje meksikane

Klea

Bravolebrities duke e kthyer dasmën e anuluar të Carl Radke dhe Lindsay Hubbard në arratisje meksikane

Yjet e Shtëpisë Verore Lindsay Hubbard dhe Karl Radke ishin vendosur të lidhën nyjën në nëntor në Meksikë. Gjithçka ishte gati për t’u rrotulluar, përveç dhëndrit. Ai e ndërpreu fejesën e tyre ndërkohë që kamerat e Bravo e regjistruan momentin. Kjo ishte krejtësisht mungesë respekti. Dhe të ftohtë. Ajo nuk e kishte idenë që Carl ishte gati t’i jepte fund marrëdhënies së tyre.

Carl kontaktoi ish të ftuarit e dasmës për t’i informuar ata për situatën. Ndërsa ai e bëri të tingëllojë sikur shënimi ishte nga të dy, ai neglizhoi ta drejtonte atë nga Lindsay. Ajo më në fund foli. “E gjithë jeta dhe e ardhmja ime u hoq nga poshtë meje dhe e kam pasur të vështirë t’i kuptoj të gjitha – pa përgjigje apo mbyllje se pse”, tha ajo në një deklaratë në Instagram. “Ky nuk ishte vendimi im dhe nuk jam dakord me lënien e një marrëdhënieje (në këtë nivel) pa provuar më parë gjithçka të mundshme.”

Ahengu, të ftuarit e dasmës

Hannah Berner dhe Paige DeSorbo ishin të ftuar në podkastin e Scheana Shay, Scheananigans with Scheana Shay. Ndërsa Paige dhe Hannah nuk ishin të ftuar në dasmë, Scheana ishte. Dhe ajo gjithsesi do të shkojë në Meksikë.

“Duke folur për dasma, padyshim që ishte një në nëntor në Kankun që e di që nuk do ta bënit. Isha. Unë jam ende duke shkuar, “tha Scheana. “Ne nuk bëmë muaj mjalti,” shtoi ajo. Scheana u martua me Brock Davies në Meksikë vitin e kaluar ndërsa kamerat u rrotulluan për Vanderpump Rules. Dhe të gjithë ishin në krahë, sepse Tom Schwartz u përball me Rachel Leviss. Ishin kohë më të thjeshta.

“Kur mora emailin që thoshte: ‘Nëse ende dëshiron të shkosh, atëherë shko.’ I dërgova mesazh Kyle [Cooke] dhe Amanda [Batula] dhe ata thanë se janë ende duke shkuar. Ky do të jetë muaji ynë jozyrtar i mjaltit atëherë”, tha Scheana.

“Unë mendoj se shumë njerëz po e bëjnë këtë. Madje kishte [this idea] duke lundruar rreth e rrotull si, ‘A duhet të shkojmë të gjithë të rezervojmë dhoma?’”, komentoi Paige. “Është menjëherë pas BravoCon kështu që me siguri do të fle. Unë mendoj se shumë njerëz po bëjnë atë që po bëni ju. A do të marrin kamerat dhe do të filmojnë të gjithë atje poshtë?” ajo tallte.

Epo, Lindsay vendosi të shkojë në udhëtimin e saj të beqarisë në Bahamas. Sam Feher, Danielle Olivera dhe Gabby Prescod bënë udhëtimin. Më vjen mirë që Lindsay ishte në gjendje të shpëtonte diçka nga kjo situatë e çrregullt.